Skocz do zawartości
bryken

Mikrosluchawka

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie stoje przed wyborem mikrosluchawki na allegro wpadly mi dwa modele co mnie interesuja:

http://www.allegro.pl/item893661996_mikros..._na_jakosc.html

czy

http://allegro.pl/item890864840_mikrosluch...sny_dzwiek.html

Macie jakies inne alternatywy ktos ma moze jakies doswiadczenie w uzywaniu tego typu sprzetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego używa się takich mikrosłuchawek? zaciekawił mnie fragment "to opinia kilkuset zadowolonych klientów, głównie studentów" 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item893661996_mikros..._na_jakosc.html dokonalem tego zakupu musze powiedziec ze jakosc polaczenia jest fenomenalna nie sadzilem ze bedzie takie dobre polaczenie a mikrofon lapie szept i jutro test w boju wiec zobaczymy jak bedzie. Ja nie jestem na medycynie tylko na transporcie logistyka i mnie mecza fizyka na IV roku mimo ze na II juz ja zaliczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do Milionerów też można z tym iść?

Obstawiam, że są jakieś wykrywacze tego typu urządzeń. 8O 

 

 

obyście nie byli na medycynie ;) fajna sprawa szkoda że taka droga no i już kończę studia 8O

E tam, niektóre  przedmioty nawet na medycynie można tak "zaliczać". :D (Nie mające za grosz wspólnego z leczeniem, a takich jest tam cała kupa).

 

 

 

http://www.allegro.pl/item893661996_mikros..._na_jakosc.html dokonalem tego zakupu musze powiedziec ze jakosc polaczenia jest fenomenalna nie sadzilem ze bedzie takie dobre polaczenie a mikrofon lapie szept i jutro test w boju wiec zobaczymy jak bedzie. Ja nie jestem na medycynie tylko na transporcie logistyka i mnie mecza fizyka na IV roku mimo ze na II juz ja zaliczylem.

Sprawdziło się ? :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziło się ? icon_wink2.gif

na pieprzonej fizyce nie pyklo bo sala jest za duza ja za daleko siedzialem i nie bylo slychac pytan co dyktuje kobieta, dodatkowo sala jest bardzo zle umiejscowiona bo sklada sie z bardzo grubych betonowych scian i ogolnie zabudowana jest i nawet kiepski zasieg PLUS mial.

Natomiast na innym przedmiocie sala na 2 pietrze wszystko cudnie bylo i dostalem 4 (bo 2 termin)

Dzisiaj powtorka z rozrywki na fizyce zobaczymy jak bedzie.

 

 

Bylo ....

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "8O"
zajebiscie! super dzisiaj wszystko smigalo napisalem na 7 z 9 pytan bo pod koniec komorka mi padla:D poza tym malo czasu bylo jak tyle pisalem 8O
Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucho od tego nie boli? Bo wiem, że się wkłada to bardzo głęboko do ucha, i praktycznie trzeba wyciągać szczypczykami, czyż nie? W sumie, to nie tylko studentom się może przydać, w liceum też bym samymi 5 nie pogardził 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego typu mikrosłuchawkach połowę egzaminów pozaliczałem 8O a znałem gościa co używał sprzętu prawie że szpiegowskiego np tego typu: Profesjonalny zestaw operacyjny z kamerą w okularach PVG-001 - Pętla indukcyjna, mikro słuchawki - - i też leciał egzaminy na politechnice wrocławskiej na tym i ani razu go nie zdemaskowali 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale czym tu się chwalić? Że połowy materiału ze studiów nie umiesz, a potem pójdziesz mosty stawiać? 8O Zastanawiam się kiedy w końcu tego typu wałki zaczną być piętnowane zamiast być wyznacznikiem cwaniactwa i sprytu.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale czym tu się chwalić? Że połowy materiału ze studiów nie umiesz, a potem pójdziesz mosty stawiać? 8O Zastanawiam się kiedy w końcu tego typu wałki zaczną być piętnowane zamiast być wyznacznikiem cwaniactwa i sprytu.

 

Widać kolego, że dawno nie miałeś styczności z polskim systemem edukacji bo inaczej byś takich herezji nie pisał.

Otóż przeciętny polski uczeń/student ma w programi nauczania masę niepotrzebnych, przedawnionych, nieaktualnych informacji, które w żaden sposób nie będą dla niego przydatne w pracy zawodowej. Bo niby jak np. mają być przydatne informacje o technologiach których od ponad 10 lat nie stosuje się w praktyce. Ale informacje te są od ucznia/studenta wymagane i ich znajomość jest drobiazgowo sprawdzana. Zamiast więc "wkuwać" zbędne informacje z książek z lat 80, można zainwestować w sprzęt który pomoże w zdaniu egzaminów/kolokwiów a zdobyty w ten sposób czas można wykorzystać na odbycie staży, które nauczą o wiele więcej niż przedawniona teoria książkowa...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za niepotrzebne i przedawnione informacje?

 

Matematyka się od wielu lat nie zmienia (najwyżej dochodzą nowe rzeczy).

Informatyka, jak ostatnio sprawdzałem, nadal korzystała z systemu binarnego.

Fizyka ciągle jest ta sama, co najwyżej niektóre teorie się potwierdza, albo obala.

W medycynie ciągle odkrywa się nowe rzeczy, ale to nie znaczy, że stare się zdezaktualizowały.

Chemia już dawno jest zazębiona z fizyką (molekularną chociażby), matematyką, biologią i masą innych dziedzin

&c.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za niepotrzebne i przedawnione informacje?

 

Matematyka się od wielu lat nie zmienia (najwyżej dochodzą nowe rzeczy).

Informatyka, jak ostatnio sprawdzałem, nadal korzystała z systemu binarnego.

Fizyka ciągle jest ta sama, co najwyżej niektóre teorie się potwierdza, albo obala.

W medycynie ciągle odkrywa się nowe rzeczy, ale to nie znaczy, że stare się zdezaktualizowały.

Chemia już dawno jest zazębiona z fizyką (molekularną chociażby), matematyką, biologią i masą innych dziedzin

&c.

 

Bąbelku, skup się. On pisał o starych technologiach, których się nie używa i raczej nie będzie używało, a których znajomość jest wymagana (silniki pierścieniowe chociażby, od lat stosuje się silniki klatkowe i napędy falownikowe). Zwłaszcza informatyka zasuwa tak raźno do przodu, że to, o czym się mówi na wykładach, może być nieaktualne już w momencie układania programu nauczania.

 

Zresztą fachowiec w swojej branży i tak musi polegać na specjalistycznych kursach, nie ogólnikowym programie tej czy innej uczelni.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale czym tu się chwalić? Że połowy materiału ze studiów nie umiesz, a potem pójdziesz mosty stawiać? 8O Zastanawiam się kiedy w końcu tego typu wałki zaczną być piętnowane zamiast być wyznacznikiem cwaniactwa i sprytu.

 

A potem tylko czekać aż jakiś się zawali, bo któryś niedouk projektował zdając na skróty. 8O

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kolego, że dawno nie miałeś styczności z polskim systemem edukacji bo inaczej byś takich herezji nie pisał.

Otóż przeciętny polski uczeń/student ma w programi nauczania masę niepotrzebnych, przedawnionych, nieaktualnych informacji, które w żaden sposób nie będą dla niego przydatne w pracy zawodowej.

 

Tak się składa, że w tym roku zebrałem się w sobie i zacząłem nowe studia także jestem bardziej niż na bieżąco. Poza tym o ile jestem w stanie zrozumieć, że faktycznie część materiału może być mniej aktualna to nie uwierzę, że jest to połowa 5 letniej nauki. W przeciwnym razie po co w ogóle iść na studia? Lepiej kupić papier, bo takie możliwości nadal są i po sprawie, przynajmniej się czasu nie straci.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić papier, bo takie możliwości nadal są i po sprawie, przynajmniej się czasu nie straci.

 

Studia wychodzą nieco taniej 8O

 

Nie rozumiem waszego oburzenia, doprawdy. Kiepskiego pracownika zweryfikuje rynek (pomijając patologię urzędniczo-administracyjną oraz zwyczajny nepotyzm), więc jeśli nieuk spowoduje katastrofę budowlaną, a nie ma akurat wujka-adwokata, zostanie mu tylko śmiganie na szmacie po magazynie w Tesco i to o ile przyjmą go po odsiedzeniu wyroku.

 

A że naganne, że "nieómie" się materiału, że oceny nieuczciwie zdobyte? A kogo to obchodzi poza murami uczelni? Ważny jest staż pracy i posiadane umiejętności oraz uprawnienia, dyplom to raczej wisienka na tort, a nie główny atut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...