Skocz do zawartości
ptys

Program Który Pokaże Serial Kasperskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję program, który pokaże mi jakim kluczem jest zarejestrowany kaspersky internet security 2010, rzecz w tym że mam licencje na 3 kompy, i zgubiłem serial, wczoraj kasperczak wysyła mi info że jest nowa wersja kis 2010, odinstalowałem starą (zaznaczyłem żeby zostawił dane o rejestracji) i zainstalowałem nową wersję, niestety program nie znalazł danych rejestracyjnych i woła o klucz, którego oczywiście nie mam bo gdzieś przesiałem, jedyna rada to jakiś progs który mi pokaże serial na pozostałych 2 kompach na których nadal działa, proszę o szybka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już wiem jak aktywować za pomocą pliku klucza, tylko za Chiny nie mogę go znaleźć, gdzie ten skurczybyk trzyma dane aktywacji, dodam tylko że gdzieś muszą być bo nie chce zarejestrować triala bo krzyczy że klucz trial nie może być zarejestrowany obok licencji komercyjnej, debilny program skoro widzi komercyjna to sam jej nie łyknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kaspersky.pl/about.html?s=contact

poważnie, sam dziś dzwoniłem o coś zapytać - bardzo miła obsługa 8O

no mi specjalnie nie pomogli, mówię że mogę podać numer licencji nazwisko i sprzedawcę, a oni pytają o fakturę i inne bzdety, jak to zaginęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...