Skocz do zawartości
noose

Czego uzyc, aby dostac root'a ?? :P

Rekomendowane odpowiedzi

paranoik jak czytam twoje posty to normalnie mnie rozbrajaja nie chodzi mi o zawartosc merytoryczna ale o sposob w jaki piszesz - jak byc conajmiej bogiem byl a wszyscy wokolo to lameriada :PPP

Znam takich ludzi cala mase - znaja podstawki - ba nwet znaja sie dosc dobrze a swoje umiejetnosci oceniaja duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzoooooooooooooooo za wysoko - do guru linuxowego brakuje im naprawde wiele.

A to wyjdz. to mnie zawsze rozbrajalo - taki styl bycia pseudo guru linuxowych - wejdz na jakies forum linuxowe i zapytaj jak cos zrobic to masz 60 % szans ze ci ktos wyjdz napisze :PPPP

Buaahahahaha ale zenada - ja jestem cienki w te klocki i sie z tym nie ukrywam - server u mnie w pracy pomagaja mi prowadzic 2 osoby - nie latalismy nic od pol roku a jakos nikt roota do tej pory nie dostal a powiem ci ze server nasz jako szkolny jest nekany codziennie przez dzieciarnie jedyne co sie dzieciom udawalo to blokowanie lacza bezmyslnymi programami odpalonymi jednoczesnie z kilku kompow ale i to jest sprawa do zalatwienia u dostawcy internetowego - jeden telefon i blokuje dostep do naszego serva z tych okreslonych ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) A nie jestem?

2) Ja się cały czas rozwijam. A nękam tylko tych co nie potrafią gugla użyć albo chcą coś zrobić co może zaszkodzić całej społeczności internetowej.

3) Prawdopodobnie dostanie taką odpowiedź dlatego, że to czego szuka jest do znalezienia w przeciągu 5 sekund w guglu.

4) Właśnie dlatego nie podaję niektórych informacji, żeby na nękaniu takich jak ty przez głupie dzieciaki się skończyło. A to, że się wam nie włamali to tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...