Skocz do zawartości
bocian24

Wymiana Chlodzenia Na Grafice - Srobka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Zakupilem sobie scythe musashi i dzis przystapilem do demontarzu starego chldzoenia. Niestety po odkreceniu prawie wszystkich srobek (oprocz 1) okazalo sie ze ta ostatnia ma wyrobiony gwint i nie da sie jej odkrecic. Moje proby powiekszyly jeszcze tylko problem bo srobokret obkrecil sie i jeszcze bardziej rozwalil gwint. Mam pytanie. Czy takie cos mozna jakos zglosic na reklamacje zeby sami mi to sciagneli czy tam wymienili ta srobke bo probowalem juz wszystkiego i sie jej nawet ruszyc nie da. Czy raczej nei ma sensu i lepiej pojsc do zegarmistrza zeby ja rozwiercil albo cos zrobil z gwintem?? bo jak mi maja odsylac karte na kilka dni/tygodni to tak niezbyt mi sie to usmiecha... :(

Edytowane przez bocian24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - zalecam kupno słownika.

Secundo - zmieniasz chłodzenie w karcie graficznej, tracisz gwarancję (chyba, że zachowasz oryginalne chłodzenie i założysz je tak samo, ale po lekturze wątka -> wątpię :) ).

Skoro nie może Ci pomóc ktoś bardziej gramotny (tata/wujek etc), to idź lepiej nawet do tego zegarmistrza. W sklepie gdzie kupiłeś kartę z takim czymś się nie pojawiaj, dobrze Ci radzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie utraciłeś gwarancję na tą grafikę..

idź do zegarmistrza to będzie najszybsze rozwiązanie albo sam rozwierć tą śrubkę jak masz takie możliwości, tylko uważaj żeby nie uszkodzić ściężek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W sklepie powiedziano mi ze gwarancja bedzie wazna nadal po zmianie coolera jesli tylko zachowam stockowe chlodzenie. W razie jakies awarii mam oddac karte razem z tym stockowym. A taki patent zeby przykleic cos do srobki za pomoca poxipolu :P? i wtedy odkrecic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyzyk - podczas proby odkrecenia srobki ktora trzymala mocno, srobokret obkrecil mi sie a srobka nie i zamiast krzyzyka mam kolko...

 

 

 

edit.

poszedlem do zegarmistrza - koles wykrecil srobke w 5sekund :P wszystko jest juz cacy tylko ze na moim musashi 1 wiatrak sie nie kreci. odesle go zeby mi go wymienili i wszystko bedzie ok :)

 

dzieki za pomoc :)

Edytowane przez bocian24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...