Skocz do zawartości
Visage

Czym Schłodzić Palita 4870 Sonic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

pytanie jak w temacie, bo ja w temacie chłodzenia w ogóle nie siedzę.

 

Jakieś chłodziwo za oryginalnego, dwuwentylatorowego demona. Zdołałem okiełznać go regulatorem obrotów, ale wentylatory zaczynają się telepać i hałasować nawet na niskich obrotach, co więcej, pamięci nie są chłodzone.

 

co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew cały czas poleca coś co jest tanie i niekoniecznie najlepsze... kolega budżetu nie podał to może...

 

http://www.cooling.pl/prolimatech-mk13-mul...ukt,552122.html

 

http://www.cooling.pl/scythe-musashi-scvms...ukt,551048.html

 

Dodatkowo: Scythe Setsungen chyba taki produkt jeszcze ze stajni Scythe'a no i Thermalright'y

 

PS: andrew777 wytęż troszkę szarych komórek i nie polecaj w każdym topicu tego samego, to już nudne i chyba stąd masz te blisko 8k postów w niemal 1,5 roku co jest przegięciem ;)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, typowa odzywka dzieciaka :D Ja nie siedzę codziennie przy kompie, wiesz: praca, uczelnia, kobita, multum innym spraw :D ale co Ty o tym możesz wiedzieć :)

 

Wg mnie owszem warto dwa razy więcej zapłacić za coś co: jest MARKĄ, jest wydajne, porządne, jest bardzo UNIWERSALNE (sprawdź co znaczy te słowo) i parę innych rzeczy. Ja wiem, że Ty spędzałeś Sylwestra przed kompem ale sorry 99,99% użytkowników tego forum jest NORMALNYCH, a nie ANORMALNYCH jak Ty, wobec tego nie rozumiem komentarza Twojego :)

 

BTW podałem jeszcze kilka innych propozycji w tym dwa ze stajni Scythe + Thermalright'y można spokojnie znaleźć na allegro, więc tym bardziej Twojego posta nie rozumiem :)

 

andrew nie odpowiedziałeś autorowi na pytanie czy będzie to najwydajniejsze konwencjonalne chłodzenie, ja odpowiem S1 nie jest najwydajniejszym chłodzeniem konwencjonalnym na GPU :)

 

Tak, tak poproszę kolejne % za to, że andrew777 jest kompletną pomyłką na tym stanowisku :)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dorosłym zachowaniem było napisanie na gg wyzwisk jak dostałeś % za złamanie regulaminu.

 

Niech mi ktoś wyjaśni, czym jest "dorosłe zachowanie"? Koleś nie dorosłe ale dojrzałe, czytaj książki a nie tylko redtube i przegląd sportowy :D

 

Koniec OFFa.

 

Do autora, jak masz pytanie, wal na gg to co nieco powiem.

 

Pozdrawiam, Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę tego boju w stronę andrew777. Sam osobiście polecam S1 - Bardzo dobre chłodzenie i do tego bardzo tanie. Jako że autor nie podał limitu cenowego, to zazwyczaj się proponuje najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Visage

Jeśli do S1, to GentleTyphoon albo S-Flex, ze wskazaniem na tego pierwszego. Możesz też pomyśleć nad droższym chłodzeniem, ale to zależy co tak naprawdę chcesz osiągnąć. Jeśli zależy ci na temperaturach i kasa nie ma znaczenia, to zawsze jest coś wydajniejszego. S1 jest tanim chłodzeniem ze średnio-wysokiej półki pod względem wydajności.

Co do sposobu montażu na S1, to opaski kabelkowe będą bardzo dobre. Wydajność podniesie również założenie 2x120 na S1. Tak, da się :) jeśli jesteś ciekaw jak, przejrzyj temat o Accelero S1, tam są fotki z montażu.

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...