Skocz do zawartości
sliqe

Thecrims.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowych jak i starych użytkowników :)

 

Na wstępie , gra nie wymaga zbyt dużej ilości czasu :-)

 

Temat ten istniał lat temu hmm 4? może 5? Szczerze nie pamiętam , jednakże chciałem zaprosić do gry starych jak i młodych wyjadaczy forumowych. Ci co znają gre to nie musze opisywać a Ci co pierwszy raz o tej grze słyszą to moge powiedzieć tylko tyle, że polega ona na rabowainu, zdobywaniu reputacji ( punktowane i rankingowe ) , kupowaniu/sprzedawaniu dragów etc. ;)))

Gra jest sama w sobie dosyć zabawna , można planować napady gangiem ( zapewne jak się znajdzie większa ilość osób ( minimalnie jednak to 3 bodajze )) na większe sieci sklepów , banków , konwoje itp.

 

Do tego najlepsze osoby , chyba top10 o ile dobrze pamiętam dostają na koniec serii nagrody pieniężne i nie tylko. W miare wcześnie i tak napisałem gdyż jest to dopiero 16 dzień serii w czasie thecrims, o ile pamięć mnie nie myli jest to 4 dzień 'naszego' czasu.

 

Także zapraszam jeszcze raz do gry i jeżeli już takowi się gracze znajdą to wpisywać tutaj swoje nicki to zrobimy ekipe purepc.pl ;D

Edytowane przez sliqe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w tę gierkę, jednak zniechęciły mnie oszustwa, jakich dopuszczali się właśnie umiejscowieni w top10. Kilka dni przed finałem sprzedawali konta za niemałe pieniądze, by potem nowi właściciele dowiedzieli się, iż nagród dla nich nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...