Skocz do zawartości
Kszysiu

Problemyz Myszą Na Ps/2 I Msi P35 Neo-f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chłopaki pomóżcie bo już mam tego dosyć!! jakiekolwiek OC skutkuje problemem z myszką... albo działa albo nie... zachciewa/odechciewa jej się co wyłączenie i włączenie komputera...

sprzęt

E2140

2gb (2x1gb ustawione na dual) goodramy 6cl 800mhz

płyta msi p35 neo f

grafika rad x1950pro

zasilacz tagan 330w (na codegen'ie 400w było to samo)

np:

przy 333x7 mycha działa co drugie uruchomienie....

przy 220x8 nie chciała zadziałać nawet po 6 uruchomieniach.... i wtedy... po zmianie napięci SB core z 1.05 na 1.15 i SB O/I z 1.5 na 1.6 po 2 ponownym uruchomieniu zadziałało (teraz właśnie mi działa)... czy to przypadek czy te napięcia mają coś do tego?? ja jakoś w to wątpie... próbowałem z v core i nic spróbowałem z tym i coś mu się zachciało działać... ale tak to nie chce....;/

 

Miał ktoś podobne problemy z myszką??;/;/;/ dodam że mycha napewno jest sprawna ponieważ:

1.bez oc jest git

2. mam ją z rok i nagle po zmianie platformy po OC jej by się zaczeło tak dziać?? na semp 3000+, p4 2.4 i cel 2.0 było git a tu nie?? ciekawy zbieg okoliczności....;/

 

 

ps: wtedy gdy nie chce działać mi ta myszka podłączam myszkę na USB i..... działa;/;/;/;/;/;/

 

pozdrawiam

Kszysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup przejściówkę na USB wyjdzie najtaniej.

Podniesienie napięcia pomaga bo SB odpowiada za peryferia, tylko teraz nie pamiętam czy PS2 jest obsługiwany bezpośrednio czy poprzez Jmicrona. Możesz spróbować podnieść jeszcze napięcia może będzie jakaś zależność. Podaj dokładne ustawienia w Biosie może się coś jeszcze zapomniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak... wszedłem do biosu ustawione było tak jak na tym pierwszym (200x8). zmieniłem na tak jak na tym drugim (333x7). po zastosowaniu ustawień komp się wyłączył i po sekundzie włączył i windows wstał wszystko było git... wyłączyłem go włączyłem... nie ma myszki... tak z 5x wszedłem do biosu ustawiłem wszystko na standard... po 3 (dopiero) ponownym uruchomieniu myszka wróciła i działa cały czas;/;/;/ zrobiłem zdjęcia z zakładki z zintegrowanymi rzeczami. tam nic nie ruszałem... ten 2 screen przedstawia zakładkę I/O devices.

post-151978-1265041521_thumb.jpg

post-151978-1265041536_thumb.jpg

post-151978-1265041548_thumb.jpg

post-151978-1265041552_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...