Skocz do zawartości
bullka

Którego Laptopa Byście Wybrali ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pytanie jak w temacie. Przeznaczenie lapka to przede wszystkim GRY

Oto propozycje:

- MSI EX625 (procesor T6600)

- MSI GX623 (procesor T6600)

- a może jakiś inny w cenie około 3000zł ?

Którego wy byście wybrali??

Plz pomóżcie ja nie mam pojęcia co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w 100% zdecydowany na N61VN

jednak ktoś namieszał mi tym samsungiem R580 wrrrrrrrrr

samsung wydaje się lepszy za tą samą cenę (win 7 w zestawie)

 

ogólnie Samsung ma wszystko lepsze, procek oraz grafika.

jak jest z kultura pracy tych lapków? zależy mi na ciszyyyyy. w wersji 17" jest miejsce na 2 dyski (raid)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test asusa czytałem, wypada bardzo dobrze. procek w samsungu znacznie lepszy,nowocześniejszy. bardzo ważnym wyborem będzie głośnośc pracy....

 

dz, jutro w pracy będę miał zajęcie :P w końcu coś sie będzie działo :)

Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test asusa czytałem, wypada bardzo dobrze. procek w samsungu znacznie lepszy,nowocześniejszy. bardzo ważnym wyborem będzie głośnośc pracy....

 

dz, jutro w pracy będę miał zajęcie :P w końcu coś sie będzie działo :)

Różnicy w wydajności CPU nie będą aż tak ogromne, a VGA baaardzo zbliżone, żeby nie powiedzieć identyczne... Wg mnie na przewagę Asusa N61VN działa świetny design.

 

Samsung jak dla mnie jest troche przekolorowany, aczkolwiek o gustach podobno się nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria P8xxx ma dwa rdzenie i to wszystko, seria i5 ma dwa rdzenie i dodaną wielowątkowość. warto wybrać samsunga dla tego procesora?

grafika...porównywalna.

 

i5 ma wbudowany układ graficzny czy jak się to tam nazywa? przełącza się między integrą a gf 330 ? jeżeli tak to spora zaleta... jednak samsung na baterii mizerny czas ok 2h. asus zncznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria P8xxx ma dwa rdzenie i to wszystko, seria i5 ma dwa rdzenie i dodaną wielowątkowość. warto wybrać samsunga dla tego procesora?

grafika...porównywalna.

 

i5 ma wbudowany układ graficzny czy jak się to tam nazywa? przełącza się między integrą a gf 330 ? jeżeli tak to spora zaleta... jednak samsung na baterii mizerny czas ok 2h. asus zncznie lepiej.

Ad. 1. OK spoko co nie zmienia faktu, że i5-520 nie przewyższa jakoś specjalnie wydajnościowo P8700, który jest bardzo udaną mobilną konstrukcją.

Ad. 2. VGA nie pracuje w trybie hybrydowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chwalicie sobie wykonanie samsungów?

wykonanie jest na dobrym poziomie, kiedys masowo pekaly obudowy w r520 ale w nowszych modelach juz tego nie stwierdzono,

za ta cene na pewno bedziesz zadowolony z wykonania :)

 

 

edt:

odnosnie tematu to zwroc uwage tez na tego packarda: http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tft_1...m_17_3_4gb.aspx

niezly jak za ta cene skoro ma to byc laptop do gier,

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...