Skocz do zawartości
itsme

X Fi Fatality Mod

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio zabralem sie za mod mojego pceta na poczatku bylo to tylko dla satysfakcji ale pozniej gdy dowiedzialem sie o konkursie allekomp prace nabraly tempa i tak oto powstalo to co powstalo :P

 

Pomysł wzial sie z filmow z sc-fi i tego ze lubie nauke :), wiec chcialem nadac mojej maszynie futurystyczny wyglad rodem z filmu..

post-179859-1265096045_thumb.jpg

post-179859-1265096121_thumb.jpg

post-179859-1265096194_thumb.jpg

post-179859-1265096269_thumb.jpg

post-179859-1265096315_thumb.jpg

post-179859-1265096383_thumb.jpg

post-179859-1265096436_thumb.jpg

post-179859-1265096487_thumb.jpg

post-179859-1265096551_thumb.jpg

post-179859-1265096611_thumb.jpg

post-179859-1265096708_thumb.jpg

post-179859-1265096776_thumb.jpg

post-179859-1265096817_thumb.jpg

post-179859-1265096867_thumb.jpg

post-179859-1265096916_thumb.jpg

post-179859-1265096964_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm koszt no coz wyciecie blachy laserem mnie po znajomosci kosztowalo 170 zl + do tego plexi glass ktorego tez bylo sporo to juz kolo 300 zl w sumie + dodatki no jakies 500 zl

zamierzam wkrotce wymienic "flaki" oprocz grafiki i wtedy dopieszcze jeszcze wnetrze co do najmniejszego szczeguliku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim brzydkie zdjecia zle ukazujace obudowe przez co nie robi wrazenia ktore na pewno jest gdy oglada sie ja na zywo :)

wykonanie ciekawe aczkolwiek dla mnie gryzie się ta pleksa z czarna obudową i aluminium, nie tworzy to jakiejś całosci.

 

ogólnie projekt ciekawy i widać dobre wykonanie oraz nakłąd pracy, niestety nie idące w parze z efektem

widać miejscami efekt przesadyzmu i przerost formy nad trescia niestety

 

glownie chodzi o ta odstajaca plekse na froncie i po bokach ktora bym chyba wywalil

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm przedewszystkim to nie jest aluminiowa blacha tylko stalowa nierdzewna polerowana , poza tym gdybym wyrzucil plexe z przodu to stal by sie on nieco "goły"

 

 

a co do wypowiedzi" brzydkie zdjecia" no coz moze jestes fotografem ktory potrafi mi doradzic jak zrobic ladne zdjecia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm przedewszystkim to nie jest aluminiowa blacha tylko stalowa nierdzewna polerowana , poza tym gdybym wyrzucil plexe z przodu to stal by sie on nieco "goły"

 

 

a co do wypowiedzi" brzydkie zdjecia" no coz moze jestes fotografem ktory potrafi mi doradzic jak zrobic ladne zdjecia ??

ma sie Tobie podobac, to najwazniejsze :)

nie jestem fotografem ale moglbys zrobic fotki ukazujace cala obudowe, nie ucinajac jej

poza tym zdjecia sa nieostre i kiepskiej jakosci, pewnie robione telefonem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gram w Mass Effect 2 i ta podswietlona plexa trochę jak tarcze osobiste w tej grze wygląda ;)

 

Modzik ciekawy, ale chyba bym sobie takiego czegoś w domu nie postawił...

 

Duży minus to nie najlepsze fotki- dobrze zrobione i obrobione foty to 50% sukcesu - może pogadaj z kimś z forum, kto się na tym zna i coś doradzi.

Brakuje też fotek wnętrza- w tak dojechanej budzie by się odjechane wc przydało ;)

 

 

heh robione aparatem moj drogi ale musialem obnizyc jakosc bo nie chcialo mi wrzucuc na forum ..

to wrzuć fotki np na imageshacka a forum sobie samo zrobi minaturki ;)

 

 

ps. raz dajesz czarne imbusy raz srebrne- daj wszędzie srebrne, przynajmniej tam gdzie jest ta polerowana stal bo fatalnie te czarne wyglądają...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzilo aby byly czarne imbusy i wyroznialy sie ...wiec chcialbym aby tak pozostalo, co do WC to sie w sumie zastanawialem ale moja obudowa jest zbyt mala i nie bardzo sie zmiesci raczej pozostane bez WC srodek jeszcze musze dopiescic kable jakos poukrywac mysle nad tym chcialem z tylu za plyta glowna pochowac ale niewiele tam miejsca musze nad tym pomyslec.. moze jakies pomysly?? chetnie wyslucham propozycji, planuje wnetrze pomalowac na bialo mysle ze byloby ciekawie :) ;) taki kontrast + w ciemnosci lepszy efekt oswietlenia wnetrza

Edytowane przez itsme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie dawno mnie tu nie bylo hmm i juz nowy pomysl mam na kolejna obudowe tylko ze bedzie robiona od zera, wycinana laserowo z aluminium :D:D mysle ze sie spodoba jak mi wytna czasci w krk to wrzuce jakies worklogi pzdr

Edytowane przez itsme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...