Skocz do zawartości
Kris81

Pomóżcie Wybrać - Porządny Laptop Maks. 13,4 Cale

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nie jest oryginalny, rozglądam się za nowym laptopem,

jestem programistą, trochę też rysuję, robię strony www itd.

Laptop ma głównie służyć do pracy w innych miejscach niż biuro - w podróży itd.

 

Maks. 3000 zł, musi być cichy, w miarę lekki i nieduży, ale odpadają

małe netbooki, czyli musi mieścić się między 12 a 13,4 cale.

Wytrzymałość baterii liczy się mniej, raczej nie zdarza mi się pracować

na samej baterii więcej niż 3-4 godziny. Ważne, żeby był dość

dobrze wyposażony - 4GB ramu, porządną matrycę (często korzystam z photoshopa)

IDEALNIE jakby była matowa.

 

 

Poradźcie coś, nie siedzę w sprzęcie, cieżko mi coś wybrać...

 

 

Dzięki,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus spoko jeśli nie brać pod uwagę wymagań co do matrycy. szczerze mówiąc chyba strasznie ciężko będzie znaleźć coś z matową matrycą nie tn, która nadałaby się jakoś bardziej do grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla ASUSa ale nie oczekuj, że będzie wołem roboczym zastępującym desktopa. Jednak jest todealny kompan do pracy poza domem - informacje od człowieka, który relacjonował CES'10 na tym sprzęcie. Matowej matrycy raczej nie uświadczysz, szczególnie w laptopach do tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla Della. Widziałem go dziś, niestety tylko przelotnie, ale fajnie wygląda. Konfigurację też ma całkiem nie najgorszą. Chciałem zaproponować jakiegoś Lenovo X200, ale nie mogę w dobrej cenie znaleźć.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeszcze Dell XPS 13 albo Inspiron 13' tylko nie wiem czy w PL znajdziesz w tej kasie.

Ja mam Inspiron 13 z dyskiem 7200 i ~6H z FF i edytorem tekstu spokojnie pociągnie na 9 komorowej baterii.

Jak byś chciał jakieś dokładne info na tema tego modelu to pisz pw

 

 

Kris81, ja kiedyś miałem identyczne wymagania co Ty i praktycznie do tych samych zastosowań, obecnie gdybym miał kupować drugiego laptopa poważnie bym się zastanowił nad 14 calami, dalej nie jest to zbyt duży wymiar w miarę 'mobilny'. Miałbyś większe szanse znaleźć coś co by odpowiadało Twoim wymaganiom.

I jeszcze jedna sprawa, w swoim lapie żałuję jedynie 2uch rzeczy błyszczącej matrycy - daje sie we znaki gdy za oknem jest jasno albo pracujemy w terenie, ale w miarę dobrze daje sobie radę (bralem jakąś lepszą matryce teraz jej nie widze w ofercie) i zintegrowana grafika - nie gram ale czasami dla relaksu by się przydało zresztą lepsza grafa przydaje sie nie tylko do gier ...

 

Pzdr.

Edytowane przez yogibeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...