Skocz do zawartości
Imperator Kret

Hatchback ~30k, 2006+

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A3 1.9 tdi z 2007r miałem okazję jeździć Hatchbackiem i powiem ci szczerze że samochód ma kopa, ale nie takiego co mój Superb 2.0tdi 170km :P

Nie widze zwiazku z tematem ;>

 

Moze Corolla? Przy odrobinie szczescia mozna znalezc serie E12 z końcowych lat produkcji w granicach 30k. W rodzinie sprawdza sie znakomicie wersja z silnikiem 1.4 d4d. Nie jest to co prawda demon predkosci ale sa w ofercie mocniejsze silniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajcewik, ten Superb z kierownicą po złej stronie, którego nie masz gdzie zawieść na przegląd? Swoją drogą ciekawe że 16-latek ma swoje auto w dodatku sprowadzone z UK... wróć może lepiej na forum onetu vide pclab.

 

A co do Toyoty to średnio mi się podoba, no i w gre wchodziłby tylko diesel 2,2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kij w to ile ma lat, w ogóle nie rozumiem po co ten post 

 

 

Audi A3 1.9 tdi z 2007r miałem okazję jeździć Hatchbackiem i powiem ci szczerze że samochód ma kopa, ale nie takiego co mój Superb 2.0tdi 170km :P

Po pierwsze nie Twój, po drugie jeszcze nim nie jeździłeś żeby wiedzieć czy ma kopa czy nie (chyba, że na polnych drogach, to rozumiem, że z traktorami możesz się ścigać, zwłaszcza ze swoim pierdylionem Nm :P ). Po trzecie, pomijając dwa wcześniejsze, co ma piernik do wiatraka ? Szukamy samochodu typu Hatchback i priorytetem nie jest przyspieszenie. To tak jakby ktoś w temacie samochodu do 5k zł napisał "Seicento fajne ale i tak nie ma takiego kopa jak moje BMW MPower".  :blink: Zastanów się co piszesz. 

 

 

EDIT : Wersja Audi A3 1.9TDI 130KM w ogóle w przyspieszeniu nie odstaje od Waszej Skody. Pewnie kierowca jechał słabszą wersją.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kij w to ile ma lat, w ogóle nie rozumiem po co ten post 

 

 

 

 

co ma piernik do wiatraka ? Szukamy samochodu typu Hatchback i priorytetem nie jest przyspieszenie. To tak jakby ktoś w temacie samochodu do 5k zł napisał "Seicento fajne ale i tak nie ma takiego kopa jak moje BMW MPower".  :blink: Zastanów się co piszesz. 

Jeszcze jedna sprawa - nie chce golfa ani nic, co ma powyżej 10s do setki

Więc chyba trochę ma ten piernik do wietraka

 

A co do auta to zostaje jeszcze corolla ale pewnie nic nie warta bo nikt o niej nie pisał ;)

Edytowane przez eyah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...