Skocz do zawartości
PelikanQ

Niecodzienne Zachwonie Myszki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś tygodnia,dwóch mam niemały kłopot z myszką.Po prostu po 15-20 minutach działania ta nagle "obumiera" i nie ma sposobu aby ją przywrócić do życia(podłączanie do różnych portów USB,instalacja sterowników- nie przynosi żadnych efektów).Dopiero po restarcie komputera myszka działa normalnie przez 15-20 minut potem znowu gaśnie.I tak w koło macieju...

O dziwo myszka zachowuję się normalnie na innych komputerach czy laptopach(testowałem na 6 różnych jednostkach- żadnych problemów w działaniu).Pierwsze co pomyślałem to uszkodzone wejścia USB.Na szczęście to okazało się błędnym spostrzeżeniem- wszystkie porty USB działają jak należy(podłączałem do nich myszki,klawiatury a nawet inne bajery typu odkurzać USB czy wiatraczek - wszystko działa bez problemów).Gdyby to była normalna myszka z pewnością bym sobie odpuścił...Ale ta myszka trochę kosztowała,ani razu mnie nie zawiodła (aż do teraz).

Czy wiecie mogę jak mogę uratować moją myszkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo na desktopie. Oszczędzanie energii wyłączone, komputer czysty od wirusów i innych śmieci.

Nie musisz restartować. Wystarczy, że wyciągniesz i włożysz wtyczkę USB.

Problem występuje na Windowsie Vista i 7, na XP jest wszystko w porządku. AFAIR to jest błąd w nowych Windowsach do których Microsoft się przyznał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...