Skocz do zawartości
Gość KLISZCZAK92

Karta Dźwiekowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KLISZCZAK92

Witam chce kupić jakąś karte z Sound Blaster Live w 5.1 która by chodziła z płyta asus a7v880 pond windows 7 ultimate:)

 

Mam budrzet do 50zł i z allegro bym chciał kupić to jaką byście proponowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 16-bitowych Live'ów najlepszy był SB0100 ale nie wiem czy znajdziesz do niego sterowniki pod w7. W tym budżecie najlepiej szukaj Live'a 24-bit lub ewentualnie Audigy SE - obydwie będą działać pod w7 a i jakość dźwięku będzie lepsza niż na 16-bitowych Live'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Podepnę się pod temat, bo też szukam zamiennika swojej SB Live 5.1. Sterów pod Win 7 nie ma ( podobno jakieś modowane, ale nie ma gwarancji na poprawne działanie ). Dodatkowo nie wiem, czy warto szukać jakiejś karty na śledziu PCI czy może wystarczą te zintegrowane na płycie głównej? Jak obecnie wygląda jakość dźwięku na takich integrach ( kiedyś było ponoć średnia ). Czy taka karta będzie lepszym zamiennikiem niż SB Live, czy jednak trzeba szukać jakiejś na PCI? Kwota to maks 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Podepnę się pod temat, bo też szukam zamiennika swojej SB Live 5.1. Sterów pod Win 7 nie ma ( podobno jakieś modowane, ale nie ma gwarancji na poprawne działanie ). Dodatkowo nie wiem, czy warto szukać jakiejś karty na śledziu PCI czy może wystarczą te zintegrowane na płycie głównej? Jak obecnie wygląda jakość dźwięku na takich integrach ( kiedyś było ponoć średnia ). Czy taka karta będzie lepszym zamiennikiem niż SB Live, czy jednak trzeba szukać jakiejś na PCI? Kwota to maks 150 zł.

Ja szukałem i znalazłem info o Audigy 1394, działa pod 7mką...

Nawet z tego co patrzyłem jest wsparcie na stroni Creative...

A wyrwiesz ją za 30-40zł...

Właśnie się będę przymierzał niedługo do przesiadki na 7mkę i na taką kartę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...