Skocz do zawartości
Aurora001

[kompy Do Biura] Pod Oprogramowanie Partner Asari

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje zlozyc 2-3 tanie kompy do biura pod oprogramowanie

Partner - Safari

oraz typowo openoffice.

 

Najpewniej prosty proc, proste mobo z integra i 1GB ramu powinno starczyc i prosta obudowa.

Dobrze jesli mialo to mnie zintegrowany WIFI ale nie musi, moge zakupic oddzielnie.

 

Sprawa pojemnosci dysku to dalszy plan w tej chwili.

 

Jakie mobo + proc polecilibyscie zarowno nowe/uzywane kombinacje i nie koniecznie najnowsze technologie pokroju 2/3 rdzenie. Single powinien spokojnie dawac rade.

Tak samo z obudowa, raczej cos zgrabnego, prostego i taniego. Tutaj najchetniej uzywki za psi grosz.

Ewentualny nowy komplet z zasilka.

 

Obecnie mam na stanie GA-945GZM-S2 z integra do intela, 2x512MB ram 667 oraz bude z zasilka ktore moge wykorzystac.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tanio to nie jest ;p ostatnio kupilem GA-EP31-DS3L za 120zl nowa z gwarancja. Wiem brak grafiki - ale najtansza nie integra bedzie za grosze.

 

Zastanawiam sie czy nie wziac jakiegos gotowego setupa bez dysku i ramu jakie sa np. na allegro w cenie ~400zl.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduje sie na gotowe poleasingowce z allegro. Mozecie ktorys konkretnie moze polecic?

 

Ram: min 1gb

Dysk: min-max 40gb

Proc: P4 bedzie chyba najlepszym wyborem jednak.

 

Calosc mozna dostac za 250-400zl wiec moim zdaniem chyba najbardziej oplacalne.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Osobiście kupowałem tutaj http://www.komputerymarkowe.pl/ zdecydowałem się na Think Centre S50. Sprawiał wrażenie najsolidniejszego i obudowy były w najlepszym stanie. Nie wiem jak to w Dell'u rozwiązali ale IBM ma fajnie skonstruowaną budę, dzięki czemu bardzo sprawnie i przyjemnie się w nim grzebie. Daj znać na co się zdecydowałeś.

 

Dlaczego brałem od nich skoro nie jest najtaniej? Roczna gwarancja door 2 door + są w Gdańsku także odbiór osobisty, mogłem sobie wszystko pomacać itd.

Pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o desktopy della, mozna je ustawic w pionie? Niestety warunek konieczny :x

 

Duze roznice miedzy dell'ami GX260/270/280/520 w momencie takich samych podzespolow? Rozumiem ze roznia sie tylko Mobo

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...