Skocz do zawartości
KitKat

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszył pre-order Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC i PS3.

 

Dołączona grafika

Gra łączy dwa dodatki:

- The Lost and Damned,

- The Ballad of Gay Tony.

NIE WYMAGA GTA IV!

"The Lost and Damned jest mroczną wyprawą do zakątków Liberty City jako wyjęty spod prawa motocyklista, Jonny Klebitz, który walczy by zapobiec rozpadowi swojego gangu. W rozdziale The Ballad of Gay Tony gracze odkryją ekskluzywne nocne życie Liberty City jako Luis Lopez, który próbuje odnaleźć równowagę między opieraniem się pokusie związanej z pieniędzmi i władzą, a lojalnością wobec rodziny i przyjaciół. Oba epizody zawierają nowe samochody i bronie, a każdy z nich dodaje sporo nowych aktywności takich jak walki w klatce, wojny gangów i skoki ze spadochronem z obiektów.

 

Episodes from Liberty City – Dostępne 30 marca 2010 roku

(The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony razem na jednej płycie)

Nie wymaga kopii Grand Theft Auto IV"

Źródło: Cenega.pl

Edytowane przez KitKat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Będzie też można pobrać DLC z LIVE, tyle że zapewne będą kosztować po 1600 MSP, czyli się nie będzie opłacać. A jak na gre na PC to 99 zł też drogawo patrząc że to tylko dodatki.

 

A optymalizacja zapewne pozostała na tym samym poziomie, bo w Xboksowej wersji nic się w tej kwestii nie zmieniło (poza wyłączeniem rozmycia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy, że ten o gangach jest dosyć rozbudowany. Jeżeli oba w sumie zapewniają długość gry zbliżoną do podstawki to cena raczej oburzająca nie jest.

Rozbudowany to może złe zdanie. W dodatkach w ogóle nie są sklepy aktywne. Same misje.

 

Imo Ballada > Lost and Damned

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowany to może złe zdanie. W dodatkach w ogóle nie są sklepy aktywne. Same misje.

 

Imo Ballada > Lost and Damned

W sumie to mi się właśnie podoba. W GTA IV prawie wcale nie korzystałem ze sklepów itp. Głównie misje, przejażdżki, "pielęgnowanie znajomości", pościgi, rozróby, ew. wycieczki helikopterem. Raczej nie zwiedzałem każdej klatki, czy każdego sklepu(Może przegapiłem coś ciekawego).

 

GTA IV podobało mi się i chętnie przeszedłbym jeszcze drugie tyle misji. Oby było sporo przyjemnych i oryginalnych, jak np. napad na bank, który chyba każdy zapamiętał z czwórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw optymalizacji.. czy od początku gra będzie chodzić jak GTA4 na patchu 1.0.4 czy znowu będzie trzeba czekać na patche.....

Nie sądzę aby była gorsza niż na patchu 1.0.4 co najwyżej może być lepsza, ale zapewne będzie dokładnie tak jak po ostatnim update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zagwarantować że napad na bank przy każdej pierwszej lepszej misji z Ballady to tutorial ;]

Oh, ah, pięknie, już nie mogę się doczekać. :D

 

A np. samochody... Wiem, że są nowe, ale czy pozostałe wszystkie modele nadal będziemy mogli zobaczyć w grze, czy je okroili?

 

Ciekawe też, czy rozwiążą problem z jakością cieni na kartach ATI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, dwie gry. Na początku jest wybór między dodatkami - nowe pojazdy/bronie są tylko w danym dodatku, czyli np. w TLaD mamy dużą ilość motorów, a w TBoGT nowe helikoptery, NOOSE Tank czy pare fajnych broni itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak ktoś jest zainteresowany to tutaj można zrobić tani pre-order - http://www.thehut.com/games/platforms/pc/grand-theft-auto-iv-episodes-from-liberty-city/10076861.html

 

Kupowałem tu już sporo razy, często mają fajne krótkie promocje, dopiero było ponad 20 funtów, pewnie za pare dni cena znowu wzrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Z tego co tam widzę to przesyłka do UK darmowa? W sumie nie taka zła cena u nas preordery po 89zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W UK wysyłka darmowa.

 

Do Polski jest 0.99 funta za każdą sztukę, każdy przedmiot wysyłany osobno.

 

Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem nową grę w Polsce. Z UK przeważnie taniej, a nawet jak nie to przynajmniej w pełni angielska edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, wszystko w osobnych paczkach. Biorąc pod uwagę że to tylko funt to raczej ok. GAME liczy 3 funty niezależnie od ilości gier (ale chyba max 200 funtów wartość zamówienia czy jakoś tak).

Czekam najczęściej 5-7 dni, najdłużej było 10.

 

Na asortyment nie narzekam, raczej wszystkie nowe gry i filmy są, starszych tez zbytnio nie brakuje.

 

Płace w funtach bo wychodzi ciut taniej nawet uwzględniając prowizję doliczaną przez mBank za przewalutowanie (takowej nie ma w przypadku euro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To ciekawe jak by to zrobili, skoro to normalna retailowa gra. Na Xboksie podstawka i epizody zajmują praktycznie tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się po premierze, jak jest naprawdę. :)

W sklepie internetowym mogli wrzucić "od niechcenia" 1 x DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem e4300 na 3Ghz i 9600Gt chciałem poprawić ilość fps w grze i dokupiłem q6600 zero poprawy dokupiłam hd5770 1gb (tragedia nie da sie poruszać klatkuje).

Postawiłem system na nowo i ....

Ogólnie jest poprawa ale na 9600gt miałem min 18 fps wszystko na medium ale poniżej nie schodziło.Na AMD jest klatek dużo więcej przeciętnie 40-50 ale są jakieś akcje że spadaja do 12-10-8 zero płynności stery od asusa ati8703_WinXP32.zip.

Czy karty amd maja jakieś problem czy złe sterowniki ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę, bo ludzie chyba piszą w wątku o GTA IV.

Dziś zainstalowałem GTA: EFLC, które kurier podesłał mi wczoraj. Zacząłem od The Lost And Damned. Powiem tak... Misje są dość podobne do siebie, ale mocno rockowy klimat sprawia,że mimo wszystko gra się nie nudzi. ;)

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O ile TLaD może nie powalać jeśli nie lubi się takich klimatów, to TBoGT jednak miażdży. Na początku mnie przytłoczył ten dodatek, byłem wręcz w szoku jak szalone są misje, ale im dłużej grałem tym bardziej mi się podobał. Ballada łączy najlepsze cechy GTA IV i poprzednich części, zestawiajac ze sobą realizm i efektowność dość nudnej czwórki z szalonymi misjami jakie miewaliśmy we wcześniejszych grach.

 

O ile w Balladzie nie ma specjalnie nowych aut, to dostajemy genialny helikopter, genialny NOOSE tank, i przede wszystkim absolutnie genialne bronie. Explosive shotgun to chyba najlepsza broń jaką widziałem w grach, dotychczas tylko kosiarka (minigun) w Quake II sprawiała mi taką przyjemność.

 

W tym dodatku nie ma nudy ani w trakcie fabuły, ani po jej skonczeniu. Te bajery idealnie wykorzystały możliwosci RAGE i Euphorii.

 

 

Oba dodatki przechodziłem na klocku, ale wersję PC epizodów też posiadam, i jak tylko będę miał odpowiednio mocnego kompa natychmiast się za nie zabiore, bo w tą grę trzeba grać na jak najwyższych detalach.

 

 

Dodatki pokazały że nie ma się co obawiać o kolejną odsłonę GTA, bo gdyby ten trójkąt połączyć w jedną całość wyszła by gra bliska ideału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszyscy mówią, że Ballada jest świetna, dlatego też zostawię sobie ją na koniec. ;)

TLaD oceniam sobie na 8/10, jako, że potraktowałem sobie to, jak po prostu dodatkowe misje do czwórki(Tylko oczywiście w innym klimacie), gdyż polegają mniej więcej na tym samym; dojedź, zabij, weź, wracaj.

Jeszcze wszystko się może zmienić, bo nie skończyłem nawet TLaD jeszcze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...