Skocz do zawartości
andrew777

Amd Fusion | FM1/FM2 | Bobcat | Llano | Trinity

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam, że procesor mógł zostać zjedzony przez dźwięk, jeśli był w jakiś sposób przetwarzany w kompie. Może trzeba użyć innego odtwarzacza, Spróbuj też użyć innej ścieżki dźwiękowej, jeśli jest dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to możliwe, jednak pozostałe ścieżki dźwiękowe to było  5.1 czeski, 5.1 ruski 

 

odtwarzacz zmieniałem, problem był taki sam w obu przypadkach (komp siadał) :) 

 

będę miał chwilę spróbuje to odpalić jeszcze na lapku i5 tylko będę musiał zgrać film przez sieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa rozwiązama znalazłem na necie chyba jedną z ostatnich sztuk  procesorów na FM1  dokładnie model  A8 3850 2.90Ghz   (wbudowaną grafiką APU) jak jego poprzedni A4-3300 2.4Ghz

 

film poszedł bezproblemowo, wykorzystanie procka na poziomie 30-40% 

 

koszt zabawy 350zł  ale mi do oglądania  BR w 3D wystarczy na najbliższe 2-3lata :), wcześniejszy procek też dawała radę z BR ale na bez 3D i dźwięku 7.1 

Edytowane przez OloWeb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś/gdzieś widział porównanie wydajności zegar w zegar Carrizo z K10? Chyba Athlon II X4 AM3 byłby najlepszym kandydatem do porównania.

Udało mi się wyszperać coś takiego - porównanie przy 3 GHz dla Phenoma II (niestety, z DDR2).

 

 

 

results-relative.png

 

 

 

Ogólnie nie wygląda to wesoło - Carrizo zwykle trochę ustępuje staremu Phenomowi II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...