Skocz do zawartości
koniczek3

Zły Format Plików

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Niedawno przeinstalowywałem Nero 7 Premium. Po instalacji wiadomo, niektóre pliki zmieniły swój format itp. Zauwarzyłem, że pliki z przeglądarki Opery także zmieniły format. Pliki odpowiedzialne np. za hasła mają format " Film Video CD ". Jest tak z różnymi innymi plikami Opery, które normalnie powinny mieć inny format. I tu pojawia się moje pytanie. Czy stanowi to jakiś poważny problem ? Czy da się to naprawić, by pliki Opery przywróciły swój poprzedni format ? Z góry dziękuję :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoistnie plik nie zmieni swojego rozszeżenia , nie robią tego też normalne programy - co innego wirusy i inny syf .

 

Tobie chodzi chyba o to że Nero po instalacji skojarzył pliki które nie zawsze są tym na co wyglądają - np. pliki .dat - używa ich wiele programów i gier , także jest to format przechowywania audio/video .

 

Dlatego czasami programy kojarzą źle te pliki - ale nie mieszają w ich zawartości bez twojej wiedzy .

 

Jak Opera nie wywala sie lub wiesza to olej to , ew. jak chcesz mieć święty spokój to poodznaczaj te pliki w opcjach nero - tak aby nie kojarzył ich z programami z pakietu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...