Skocz do zawartości
pavel54

Bezpodstawne Oskarżenie O Kradzież

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że sprawa jest baaaaaaaaaaardzo nietypowa i wręcz śmieszna ale proszę was na serio o pomoc i proszę o nie zmieszanie mnie z błotem.

 

Otóż dzisiaj w sklepie spożywczym mnie i 2 kolegów oskarżono o regularną kradzież piwa (od czasu do czasu) oczywiście jest to nie prawda i ręczę za siebie i za tych 2 kolegów głową jestem pewien swojej niewinności w 10000000000000000000000000% wiem że to nie jest forum prawnicze ale proszę o radę otóż kobieta stwierdziła że kradniemy piwo i powiedziała nam to prosto w oczy zaparliśmy się tego i wybieramy się w poniedziałek na obejrzenie kaset ze sklepu bo jesteśmy pewni siebie w 10000000000000% i proszę was o poradę co można jeszcze zrobić w związku z tym, podkreślam że kobieta rzuciła na nas prosto w oczy niesłuszne oskarżenie że jesteśmy złodziejami

 

Napisałem to na tym forum bo mam takie "widzimisię" proszę was o poradę lub o podpowiedź gdzie na innym forum można o tym napisać, dzękuje z góry, podkreślam jeszcze raz że to nie są żarty.

 

pozdrawiam i dziękuje za ewentualną odpowiedź.

Edytowane przez pavel54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro są nagrania to w czym problem? Zobaczy, że to nie ty i przeprosi.

No dobra powiem tak:

 

Złodziejem nie jestem i nigdy nic nie ukradłem ale nie będę udawał całkowitego świętoszka i tu się pojawia pytanie czy mogę wydusić coś więcej niż te przeprosiny, wiem że to może chamskie i nie na miejscu pytanie ale chce się po prostu dowiedzieć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Was obywatelsko nie aresztowano, a jedynie pomówiono w cztery oczy, choćby przy świadkach, to szkodliwość jest znikoma i zapomnij o sprawie cywilnej. To nie USA, że człowiek ma jakieś prawa w sądzie cywilnym. Co innego jakby was w kanciapie trzymali 4 godziny w majtkach. Jak sie okaże po taśmach, że nie kradniecie, to pisemną skargę do właściciela sklepu i więcej nic nie zrobisz.

Ja bym nie ryzykował wejściem do tegoż sklepu jeżeli będzie stał radiowóz pod nim.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Was obywatelsko nie aresztowano, a jedynie pomówiono w cztery oczy, choćby przy świadkach, to szkodliwość jest znikoma i zapomnij o sprawie cywilnej. To nie USA, że człowiek ma jakieś prawa w sądzie cywilnym. Co innego jakby was w kanciapie trzymali 4 godziny w majtkach. Jak sie okaże po taśmach, że nie kradniecie, to pisemną skargę do właściciela sklepu i więcej nic nie zrobisz.

Ja bym nie ryzykował wejściem do tegoż sklepu jeżeli będzie stał radiowóz pod nim.

Dlaczego??

 

To można w tym kraju tak bezkarnie obrzucić kogoś błotem? jeżeli tak to bardzo zasmuca mnie ten fakt :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie jest nie fair, a prawo jest skonstruowane tak jak jest. Możesz cywilne założyć, na co wydasz 3000zł po czym w lokalnym brukowcu na dole z boku będzie napisane, że przepraszają. Nie warto. Uważaj tylko, żeby Ci w papierach nie nabruździli przez głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie jest nie fair, a prawo jest skonstruowane tak jak jest. Możesz cywilne założyć, na co wydasz 3000zł po czym w lokalnym brukowcu na dole z boku będzie napisane, że przepraszają. Nie warto. Uważaj tylko, żeby Ci w papierach nie nabruździli przez głupotę.

No cóż pogłębia to niestety moją chęć ewakuacji stąd za granicę którą posiadam od jakichś 2 lat, ale za granicą też nie jest różowo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej to wszyscy niech wyemigrują... A potem dowiaduje się jak to moi znajomi wrócili po 2 tygodniach z UK, bo pracy nie było. NIE NIE JEST JUŻ TAK RÓŻOWO.

Lepiej mają teraz Ci co mają do kogo tam jechać. Liczyć na pomoc. Ja będę miał taką okazję niedługo tyle że dużo dalej niż do UK. I też nie spodziewam się za wiele. W Kanadzie ciężko też o pracę na dzień dzisiejszy dla imigrantów.

 

Co do zaistniałej sytuacji to nie jesteś wstanie nic zrobić. Rozumiem, że Policja nie była powiadomiona ? Babka chcę po cichu najpierw załatwić sprawę, bo nie ma pewności czy to wy. Na sam koniec przeprosi i tyle. Co innego jakby akt oskarżenia trafił w ręce Policji. Wtedy miałbyś prawo się sądzić. Jednak mogłoby Cie to kosztować nieco grosza i bajzlu w papierach. Musisz to przełknąć jak dorosły i zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej to wszyscy niech wyemigrują... A potem dowiaduje się jak to moi znajomi wrócili po 2 tygodniach z UK, bo pracy nie było. NIE NIE JEST JUŻ TAK RÓŻOWO.

Lepiej mają teraz Ci co mają do kogo tam jechać. Liczyć na pomoc. Ja będę miał taką okazję niedługo tyle że dużo dalej niż do UK. I też nie spodziewam się za wiele. W Kanadzie ciężko też o pracę na dzień dzisiejszy dla imigrantów.

 

Co do zaistniałej sytuacji to nie jesteś wstanie nic zrobić. Rozumiem, że Policja nie była powiadomiona ? Babka chcę po cichu najpierw załatwić sprawę, bo nie ma pewności czy to wy. Na sam koniec przeprosi i tyle. Co innego jakby akt oskarżenia trafił w ręce Policji. Wtedy miałbyś prawo się sądzić. Jednak mogłoby Cie to kosztować nieco grosza i bajzlu w papierach. Musisz to przełknąć jak dorosły i zapomnieć.

No właśnie o to chodzi, wiem o tym :wink:

 

No cóż to są jej przeczucia, twierdzi ze mają tam kamery więc w poniedziałek wybieramy się pooglądać u nich video :lol2: i pokazać że nic żeśmy nie rypneli :angry: mam nadzieje że tej babie zrobi się głupio :)

 

dzieki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poźniej po prostu wymuś na niej oficjalne ( najlepiej na piśmie ) przeprosiny...

 

Jesli kiedyś zauważyłeś ze robi "fikcyjny" paragon .. ( widac ze nabija ale tylko nabija) to jest pewien urząd z którym nikt nie lubi zadzierać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż to są jej przeczucia, twierdzi ze mają tam kamery więc w poniedziałek wybieramy się pooglądać u nich video :lol2: i pokazać że nic żeśmy nie rypneli :angry: mam nadzieje że tej babie zrobi się głupio :)

 

dzieki, pozdro

W takim razie ja bym się nigdzie nie wybierał. Babie sie w głowie przewróciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie odpalić dyktafonów wchodząc do sklepu, baba się wkurzy że to nie wy, może wpadnie na pomysł jakiegoś szantażyku...

No i nie zapomnijcie aby bylo zgodnie z prawem powiadomic ją o tym fakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady mi by się nawet nie chciało nic oglądać, jak ma dowody to niech z tym idzie na policje, a jak nie ma to bym zlał sprawę i nie marnował czasu.

i do tego zacnie ociach!lil i pokazal anusa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak, byłeś w sklepiku na projekci? :]

mi tez by sie nie chcialo i mialbym to w [gluteus maximus], po prostu przestalbym tam chodzic a nie zawracalbym sobie glowe i tracil czas zeby komus cos udowadniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak, byłeś w sklepiku na projekci? :]

projekcji *

 

 

Pewnie zamknęli go w kanciapie i próbują wymusić na nim przyznanie się do winy, stąd ta cisza w temacie [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać jak ze sprawą dalej, chodzę czasem do tego sklepu dalej, w końcu jestem niewinny więc dlaczego miałbym się bać tam iść :wink: ale tej baby nie spotkałem jakoś jak tam jestem, a inne nie mają żadnych uwag co do mojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...