Skocz do zawartości
extraplay

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogłem znaleźć podobnego tematu wiec napisze nowy mianowicie podczas instalacji gry pojawia mi sie następujący problem http://i49.tinypic.com/243hr7t.png

czytałem że podobno jest to wina pamięci ale nie jestem tego do końca pewny :( gra była kopiowana z pendrive podczas kopiowania nie pominięto żadnych plików ( uszkody pendrive raczej nie możliwe ponieważ całkiem nie dawno wrócił z serwisu ) naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić.

 

Z góry dzieki i czekam na odpowiedz

Edytowane przez Rikki
NIE LINKUJ TAK CIĘŻKICH ZDJĘĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archiwum uszkodzone, i na przyszłość dawaj tylko interesujący obszar, bo nikogo nie interesuje to, jakie twoi znajomi mają opisy na gg. Jest taka magiczna kombinacja klawiszy: Alt + Print screen, która robi zrzut tylko aktywnego okna.

 

 

EDIT: nie zrozumiałeś przekazu... nie chodziło mi o to, że tam było gg widać. miałem na myśli niepotrzebne marnowanie łącza i czasu na ściąganie całego obrazka, jak tylko małe okienko na środku jest potrzebne...

Edytowane przez Mhrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dosyć prosta ;). Skopiuj grę z pendrive na inny (100% sprawny) komputer. Spakuj folder do pojedynczego pliku. Oblicz sumę kontrolną owego pliku (md5, sha-1, whatever). Skopiuj spakowany plik na pendrive. Skopiuj archiwum na twojego kompa. Oblicz sumę kontrolną i porównaj z tą obliczoną na innym kompie. Jeżeli sumy się nie będą zgadzać to na 98% masz uszkodzony RAM.

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dosyć prosta ;). Skopiuj grę z pendrive na inny (100% sprawny) komputer. Spakuj folder do pojedynczego pliku. Oblicz sumę kontrolną owego pliku (md5, sha-1, whatever). Skopiuj spakowany plik na pendrive. Skopiuj archiwum na twojego kompa. Oblicz sumę kontrolną i porównaj z tą obliczoną na innym kompie. Jeżeli sumy się nie będą zgadzać to na 98% masz uszkodzony RAM.

 

To wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne gdyż gra u kumpla działa w 100% bez problemu . Ale tak jak napisałem wcześniej że nie jestem do końca pewny ponieważ to jest jedyna jak do tej pory gra która ukazuje mi właśnie ten problem . Wykonam memtest pamieci zobaczymy co pokaże

 

 

 

Archiwum uszkodzone, i na przyszłość dawaj tylko interesujący obszar, bo nikogo nie interesuje to, jakie twoi znajomi mają opisy na gg. Jest taka magiczna kombinacja klawiszy: Alt + Print screen, która robi zrzut tylko aktywnego okna.

Moim zdaniem czepiasz się szczegółów nie musisz wcale oglądać opisów moich znajomych . Nie jestem tu po to żeby się kłócić więc edytowałem posta i problem który tak cie nurtował został zlikwidowany i wszyscy jesteśmy zadowoleni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...