Skocz do zawartości
nnn2007

Gdzie Jest Haczyk W Tej Ofercie Ramu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego te pamięci:

A-Data XPG X-Series DDR3 Dual Chanel 4GB 2000 9-9-9-24 XMP Ready OC

 

kosztują tak niewiele (399zł) ?

 

Gdzie jest haczyk?

 

Przecież za 2000MHz innych firm 3ba zapłacić co najmniej 150zł więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az mnie dziw bierze, ze nikt ich nie kupuje. Ja mam je od pewnego czasu ( drugi juz komplet, bo pierwszy zabila mobo na 775 ) i na narzekam na nie ani troche. Cena ok, mozliwosci jak dla mnie bardzo dobre w swojej cenie. Na codzien 2150 8-9-8-24-1T @ 1.65v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz przypadkiem,czy one są na takich samych kostkach co moje?? Tak się ostatnio zastanawiałem nad dokupieniem jeszcze kompletu.

Devilek jak możesz to sprawdź na jakim napięciu robią 1333 cl6,moje potrzebują 1,35V

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz przypadkiem,czy one są na takich samych kostkach co moje?? Tak się ostatnio zastanawiałem nad dokupieniem jeszcze kompletu.

Devilek jak możesz to sprawdź na jakim napięciu robią 1333 cl6,moje potrzebują 1,35V

One sa albo na Hyper, albo na BBSE. 1333MHz to one nigdy nie widzialy i raczej nie sprawdze tego, wiem ze CL6 to spokojnie u nich siakies 1800MHz i vdimm 1.6v

 

edit : no i Ty masz je na AMD, ja na Intelu, wiec pamieci beda smigac zupelnie inaczej u mnie, niz u Ciebie.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem,że będą śmigały zupełnie inaczej.To 1333 podałem tylko,żeby mieć jakiś punkt odniesienia.Niestety na moim mobo nie jest osiągalne takie cl na wyższych taktach.

No i widzisz juz masz jakis punkt odniesienia do moich wynikow, skoro na CL6 wiecej u Ciebie lataja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One sa albo na Hyper, albo na BBSE. 1333MHz to one nigdy nie widzialy i raczej nie sprawdze tego, wiem ze CL6 to spokojnie u nich siakies 1800MHz i vdimm 1.6v

 

edit : no i Ty masz je na AMD, ja na Intelu, wiec pamieci beda smigac zupelnie inaczej u mnie, niz u Ciebie.

Hypery? Nigdy w zyciu przy tej cenie. Raczej bym myslal nad PSC o dość slabym binie w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również te pamięci i działają bezproblemowo. Kupiłem je w Proline za 389zł i byłem mocno zdziwiony tak niską ceną.

 

Podkręcać ich nie muszę, ale przez pewien czas działały na 2110Mhz i było ok.

 

Szkoda że teraz już nie są tak tanie, bo jak by znowu były w Proline za 400zł to zaraz bym podszedł po jeszcze jeden taki komplet :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kencho-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tem sklep ma juz od dawna zdecydowanie nizsze ceny na Goodramy niz inny. Kiedy te pamieci w innych sklepach byly po 200zl, to tutaj byly po 155. Sam kupilem kilka dni temu po 144zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...