Skocz do zawartości
yok3r

Jaka Wieża ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam sie do kupna wieży - allegro. Nie musi być nowa, cena jaka moge przeznaczyc wraz z przesyłką to max 350 zł - wiem ze nie duzo ale mysle ze na allegro mozna juz cos za to kupić. słucham głównie Trance/techno itd.. czyli często gra bass, nie znam sie na tego typu sprzętach, ale fajnie by było jak by ta wieża grała dosyc głośno i czytała mp3. Poleci mi ktoś coś ciekawego z allegro? dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Nikt za ciebie nie będziesz szukał. Jak coś znajdziesz to podaj linka to ci najwyżej powiedzą czy warto. Ja ci polecam coś z sony z serii mhc-rg...

 

edit:

 

http://www.allegro.pl/item919673358_sony_m...or_110_wat.html

 

mam taką tylko moja mp3 nie czyta a ta tak...

 

edit:

 

słowa sprzedającego:"KOMPLET Z DWOMA KOLUMNAMI I WOOFEREM"

 

ta wieża nie posiada żadnego oddzielnego woofera więc sprzedający kłamię....

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze nie będzie, szczerze powiedziawszy to chyba polowe juz przegladnalem na allegro..ale co mi po tym skoro sie na tym nie znam..jak mialbym tu linkami sypac to polowe linków bym tu wkleil.. ale jak tak to zaraz tu podsunę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

U nas w kauflandzie w rtv i agd nowa kosztuje 400zł taka więc może dozbieraj te 50zł i obejdzie się bez przesyłek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

tylko że na allegro nic ciekawego teraz nie ma z wież... a w takim realu czy gdzieś to se chociaż sprawdzisz kilka modeli tzn. jak to gra.... a tak z allegro ci przyjdzie w ciemno i może ci się spodobać lub nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten soniak niezle gra ale ma marne glosniki za to ten technics to dziadostwo - przegrzewaja sie gwizdki i srodeka bas jest mono....mialem i ten model i poprzedni i po miesiacu kazdy sprzedalem tak marnie to gra

z dobrze grajacych wiez szukalbym czegos od sony pokroju mhc 5500, 6000 - najlepsze wieze jakiekiedykolwiek wyszly albo d6xx o ile dobrze pamietam(segmenty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...