Skocz do zawartości
Ghandar

Moje Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

To na poczatek pelna oferta oplotow w wersji 4mm.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Czas na 8mm czyli w roli glownej sata.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

No i na sam koniec najlepsze fotki.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zdjecia zostaly zrobione dzisiaj przy bardzo ladnej pogodzie. Nie ma mowy o zadnych domowych fotkach (jak dotychczas). W zaden sposob nie "upiekszane" w programach graficznych.

 

POZDRAWIAM :)

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1.

Zielony chyba bedzie ciemny.

 

Ad 2.

Ceny podaje na PW, poza tym w dziale Sprzedam jest moj watek. Rozmiary sa rozne, ale jak na razie czerwone (3, 4, 6 to na bank) i czarne (3, 4 ,5?,6, 8 chyba jeszcze zostala). Te co przyjda (green, dark blue, brown) beda tylko jako 4mm.

 

Ad. 3.

Termokurczki troche odblaskowe. KLIK -- widac co nie co SATE i 4-ki. Wg mnie daja rade! :D

 

Ad. 4.

Zdjecia? Prosze bardzo.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Tak jak mowilem, SATA troche przeswituje.

 

Kilka dodatkowych zdjec w mojej galerii, jakosc niestety gorsza, bo i aparat byl wtedy inny.

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czarny jest 3x2. Ale pozostale kolory -- czerwony, niebieski i 2 ktore dzis (mam nadzieje) dolacze do oferty i na forum sa 3x3. :)

 

[Edit] Dzis jednak nie dam rady. Poczekam na lepszy aparaty.

1 kolor niespodzianka to zielony, drugi nie jest taki tajemniczy. ;)

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czarny jest 3x2. Ale pozostale kolory -- czerwony, niebieski i 2 ktore dzis (mam nadzieje) dolacze do oferty i na forum sa 3x3. :)

 

[Edit] Dzis jednak nie dam rady. Poczekam na lepszy aparaty.

1 kolor niespodzianka to zielony, drugi nie jest taki tajemniczy. ;)

Do mnie dotarł czarny 3x3 i czerwony 3x2 + próbki innych kolorów, w realu wyglądają super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kwscore

Juz jutro naprawde postaram sie je wgrac. :)

 

@Borys-Tech

W przyszlym tygodniu prawdopodobnie dopiero... Ciagnie sie to jak flaki z olejem, ale skradziono ciezarowke z dostawa. ;)

 

Apropo MDPC-X nie widze roznicy. :) Do uslyszenia jutro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co prawda katoda UV ma już swoje lata i nie świeci tak mocno jak kiedyś to jednak chciałbym przedstawić 2 średniej jakości zdjęcia oplotów prezentowanych przez Ghandara.

 

Dołączona grafika

4mm niebieski w świetle UV.

 

Dołączona grafika

4mm zielony także w świetle UV, ten świeci się jak choinka :)

 

Za jakiś czas dorzucę też zdjęcie czerwonego oplotu 3mm (który sprzedajemy tymczasowo, normalnie jest to rozmiar 4mm nieświecący w UV), który pod wpływem UV zaczyna wyglądać bardziej jak pomarańczowy, ale to może tylko moje odczucie

 

Pozdrawiam,

Michał OPLOTY.net

Edytowane przez kanapex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu obiecane zdjecia.

 

To na poczatek pelna oferta oplotow w wersji 4mm.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Czas na 8mm czyli w roli glownej sata.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

No i na sam koniec najlepsze fotki.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zdjecia zostaly zrobione dzisiaj przy bardzo ladnej pogodzie. Nie ma mowy o zadnych domowych fotkach (jak dotychczas). W zaden sposob nie "upiekszane" w programach graficznych.

 

Oprocz tego mam tez zolty 4mm, ale tylko raczej jako ciekawostke niz kolejny produkt przeznaczony do sprzedazy.

 

Przypominam tez, ze koszyk jeszcze nie dziala i kilka dni dzialac nie bedzie, za co przepraszam. Wszystkie konwersacje prowadze poprzez PW/Gadu-Gadu. A zamowienia realizuje TYLKO poprzez email (podany na stronie).

Na wszystko wystawiam rachunek.

 

POZDRAWIAM :)

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oplociki rzeczywiscie swietne, o wiele lepsze niz te z Allegro, ale jest jedno ale...

Bardzo brakuje oplotow 3mm. Jak dla mnie 4mm jest o wiele za duzo jak na przewody komputerowe ktore maja ledwo 2mm. Nie wiem jak mi to wyjdzie, ale 24 zyly na wtyczke zasilajaca to wyjdzie z tego gruba buła ciezka do ulozenia.

 

Moze ktos by sie pochwalil jakimis fotami z juz zrobionym oplotem na zasilaczu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła paczka świąteczna od Ghandar'a. Kolory wielkanocne - czarny zającowy i żółty kurczakowy.

 

Sry za jakość zdjęć ale makro w komórkach jest jakie jest.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W święta zaczynam kolorować PSU (v.2.0);-)

Będzie lepszy aparat więc i jakość fot się polepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...