Skocz do zawartości
konrad12601

Kupno Głośników 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Logitechy to dodaj jeszcze ze 30 zł ale kup Logitech 5.1 X-540. A jak taniej byś jakieś chciał to do 200 zł kupisz Creative 5.1 Inspire T6160

 

nie ma to jak polecac najwieksza tandete na rynku , zarowno ten logitech jak i creative to szmira ... plastikowy dzwiek porownywalny z glosniczkami za 10 zl

 

kolega wyzej ma racje kupuj 5050 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym wiedział to bym nie pytał, a kierowanie się zasadą droższe = lepsze nie zawsze zdaje egzamin

w tym wypadku jak najbardziej ma zastosowanie. Gienki zrobione są na tanim badziewiu i graja jak badziewie ale w tej cenie w zasadzie nie ma co wybrzydzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie glupoty to az mnie trzesie

 

 

slyszales gieniki ?

 

 

ja testowalem wszystkie z wymienionych glosnikow i zgadnij co zostalo ?

 

5050

Według recenzji 5050 grają tak samo jak starsze modele wiec, tak mogę przyjąć, że słyszałem i tak są to słabe głośniki czy jest coś lepszego w tej cenie do kupienia ? nie, nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hansu ten sam złom sprzedaje modecom tyle że 2.1(znaczy modecom rebranduje microlaba) - powiem tak - wszelkie połączenia to syf - kable się łamią...scqalaki to odpady którym od wibracji urywaja się nóżki - nie licz że uda ci sie wylutowac takiego scalaka

jedyne co jest dobre w tym sprzecie to przetworniki i obudowa - reszta najniższej klasy chińskie dziadostwo - przy okazji szybko zdychaja potencjometry

 

na plus jedynie cena i niezły dźwięk

kijem bym tego nie tknął zważywszy ze widziałem jak sa wewnętrznie zbudowane creative i logitech i widać klase odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modecom rebranduje i przy okazji wyciąga z nich tweetery :D A to, że Microlab to chinszczyzna, to każdy wie, ale tez nie popadajmy w skrajności. Sam osobiście posiadam bardzo "kiepskiej jakości" i "źle poskładane" Microlaby Solo 6c, ale w życiu ich bym teraz nie wymienił na jakiekolwiek Logitechy czy Creative w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze nie demontuje co dostaje z zaślepkami udającymi tweeter:) - wiocha jakich mało hehehe.....ale to naprawdę straszny syf - kupując takie cos zacząlbym od wymiany kabli potencjometru i tych marnych scalaków......wiem kasa ale biednego nie stac na oszczędzanie i kupowanie dziadostwa a dobrego zdania o microlabie(mimo i szczerych checi) nie mam i miec nie będe póki nie zaczna myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...