Skocz do zawartości
Gość BRVideo

Race Driver Grid 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BRVideo

Dołączona grafika



Nowy rok to nowe projekty i nowe gry, jakie zostaną zaprezentowane graczom. W sieci pojawiły się pierwsze listy prezentujące gry, jakie zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Fani samochodówek mogą się czuć zadowoleni z pierwszych doniesień, ponieważ w tym roku pokazane zostanie kilka bardzo ciekawych gier z samochodami w roli głównej.

Wśród tytułów znajdujących się na liście największą niespodzianką jest niewątpliwie Race Driver Grid 2. Kontynuacja rewelacyjnej serii wyścigówek od Codemasters powróci do graczy. Pierwszy Grid był bardzo udaną grą i oferował całe mnóstwo serii wyścigowych i bardzo bogaty garaż, a wszystko oprawione w rewelacyjną grafikę. Po sukcesach Dirta 2, rozgorzało od plotek na temat kontynuacji Grida, ale Codemasters milczało na ten temat aż do dzisiaj.

źródło: gry.v10.pl Edytowane przez BRVideo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miło, grid i dirt 1 & 2 to tytuły, przy których się fajnie bawiłem, taka odskocznia od kałowych nfs.

Pewnie na starym silniku jeszcze, ale mimo to i tak wizualnie/model zniszczeń ta gra miażdży. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie. W zeszłym roku ktoś z Codemasters mówił, że DiRT i GRID chcą wydawać naprzemiennie co rok, tak więc wszyscy się spodziewali że GRID 2 pojawi się w tym roku. Niczego nie potwierdzili, więc raczej na to nie ma szans, zwłaszcza że więcej pokazano z DiRT 3, który będzie za rok.

 

Silnik to EGO 2.0. Co on potrafi zobaczymy już za pare tygodni, na filmikach wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu na ogladanie. nic tam ciekawego nie ma.

 

// i za to dostaje minusa? coz za mentalnosc.

nie ma jak krecace sie kolo i bok auta. wypas. juz zrobilem zamowienie.

Edytowane przez Sarkazm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie, zamiast oglądać przez 30 sekund lepiej napiszcie wartościowego posta na forum.

 

 

Kolega chyba nie wie co to teaser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była nie tylko moim całkiem udaną grą. Symulator to przecież nie jest więc niema się co czepiać. Najważniejsze, żeby był fun z gry. Wcześniej (w jedynce) było można sobie po prostu usiąść przed kompem i pojeździć spokojnie bez nerwów, mam nadzieje że i teraz będzie podobnie.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odczucia odnośnie modelu jazdy i sterowania, takie jak w GRID?

Daaawno to było Dołączona grafika​ No cóż, to zręcznościówka, ale dość wymagająca i charakterna (tzn.: czuć masę fur), chociaż czasami miałem wrażenie że trochę za bardzo się maszyna ślizga. Jazda daje sporo radochy, a to chyba najważniejsze. Sterowanie jest spoko nawet na klawiszach, acz zalecany pad, wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się premiery, w jedynkę dłuuugo się zagrywałem ;) Z recki wynika, że powinno być okej o ile zdążyli poprawić różne ciach!ły, no i ciekawe jak z optymalizacją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe gra posiada dwa exe'ki. Jeden normalny, a drugi dla procesorów obsługujących AVX.

 

To dla GPU wbudowanego w Haswella. Dostępne są wtedy 2 dodatkowe efekty graficzne - głównie chodzi tu o cieniowanie dymu wydobywającego się spod opon. 

 

http://software.intel.com/en-us/blogs/2013/04/05/did-you-see-the-preview-of-codemasters-grid2-running-on-intel-4th-gen-core

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na padzie od klocka, graficznie taka o, chodzi płynnie, arcadeowy model jazdy.

 

Generalnie mnie się podoba poza małym ficzerem - czy ktoś też spotkał się z artami przy spotkaniu z bandą gdy ekran zmienia odcień na czarno-biały? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...