Skocz do zawartości
Gość BRVideo

Race Driver Grid 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tia dobiłem do tej informacji. Bardzo mądre Codemasters... Bo szumy przy nagraniach z kamery po kraksie trochę inaczej wyglądają. 

Nie zmienia to faktu że przyjemnie się pyka bez większych stresów na padzie w online. SP można zachować dla osiągnięć i ogarnięcia tras.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia to, to nie jest. ale rewelacji wzgledem GRID nie ma. tak jak nie ma modelu jazdy. od 10 lat widzę jedno i to samo. i to jest *urwa wstyd dla branzy. albo ogromne + od gimbusow.

za tą cene nie warto.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uderze w sciane albo cos innego to mam takie zielono-fioletowe pasy (jakbym mial pamieci na karcie zbytnio przekrecone) I mowicie ze to tak ma byc? Smieszni sa ci z Codmasters buahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze ma po kilku wyścigach opóźnienia na kierownicy?

Po uruchomienie jest dobrze ale z czasem kierownica logitech przestaje być posłuszna, na innych grach nie ma to miejsce.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gorsza od jedynki ale mimo to cieszy oko i można pośmigać. Pytanie może do tych co zaszli dalej a nigdzie w internecie nie mogę znaleźć pełnej listy aut. Czy faktycznie nie ma mojego ukochanego Nissana GTR r35 ? :( Jest tylko stary model i nie ukrywam jest mi smutno, bo do tej pory sensownie pojeździć takim cudem mogłem chyba tylko w Driver San Francisco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, mam gołą podstawkę i gram na online. Tu jest masa R35 i przewaga auta jest gigantyczna w dobrych rękach.

Co do zachowania - jak karton pewnie. Bo to kartonowa gra a nie simpretend. 

 

W Shift 2 też jest przecież GTR....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zobaczyć, przejechałem się. Nie warto totalnie, autem jeździ się tragicznie, nie skręca albo przeciwnie wpada w ogromne poślizgi i wygina się na boki jak seicento. Przy 150kmh na lekkim łuku potrafi zabujać, gdzie w realu w takie zakręty zwykłym GTRem można było spokojnie wejść przy prędkości 220kmh....Bezsensu, szkoda, że twórcy gry nie docenili tego auta jakim naprawdę jest 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Amatorzy symulacji z niecierpliwością wypatrują Project C.A.R.S. tudzież rFactor 2, cierpiąc katusze z powodu przewlekłej posuchy, natomiast zwolennicy zręcznościowego ścigania znajdują się w odrobinę lepszej sytuacji. Samochodówek ukazuje się wprawdzie coraz mniej, zwłaszcza tych naprawdę wartych uwagi, ale zawsze liczyć można na tasiemce Electronic Arts albo kolejną propozycję od Codemasters. Ekipa Mistrzów Kodu słynie przede wszystkim z gier typowo wyścigowych, wszak na przestrzeni lat oddała w ręce gawiedzi wiele znakomitych tytułów, które zasłużenie uchodzą za absolutną klasykę gatunku. Pewnie na sali znajdzie się przynajmniej kilka osób z westchnieniem wspominających pierwszą odsłonę GRID, jaka dorobiła się statusu kultowej i świetnie wypada nawet dzisiaj - oprawa graficzna nie jest przecież najważniejsza. Codemasters doskonale zdawało sobie sprawę, że GRID 2 wzbudzi spore zainteresowanie wśród maniaków czterech kółek, więc od dłuższego czasu karmiło nas screenami, zwiastunami oraz obietnicami. Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia (jeżdżenia?), lecz wygłodniałych graczy nie zaspokoi pierwsza lepsza przekąska - tutaj potrzeba czegoś sycącego lecz jednocześnie lekkostrawnego. Zanim sięgniecie po GRID 2 warto sprawdzić, co upichcili Brytyjczycy...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gra nie zrobiła dużej (?) furory, bo jakoś temat nic nie rośnie..

Osobiście przymierzam się do jej kupna, jednak przestraszył mnie problem zapisów gry, opisywany m.in. na forach steam. Któryś z Was ma/miał ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, mało gram w MP..

BF3 kupiony z zamiarem wciągnięcia się do gierek on-line póki co jest mocno zakurzony..

Do tej pory jedynie w L4D2 kilkanaście godz. spędziłem w MP, więc jak najbardziej interesuje mnie "kampania" pojedynczego gracza w Grid 2 i problemy z zapisem gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x4 645 + 8GB + 7750 1gb - wszystko HIGH full płynnie, nic nie podkrecane

Pytanie: jak wgrac save 100%?
chce sobie pograc wszystkimi samochodami a jakos czasu i checi nie ma zeby wszystkie eventy przechodzic


PS
układ eyefinity 1x2 + two players @ splitscreen
Zawsze bylem ciekawy czy takie rozwiązanie sie sprawdzi. (Oba ekrany 1920x1080 - rozne wielkosci (55" i 22" :E) bo innych nie mam aktualnie przez co poruszanie po menu jest troche utrudnione, gra tez troche inaczej wyglada ale do przeżycia)

Dołączona grafika

Dołączona grafika
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam że AI jest za agresywne? W singlu na Tierze 4 nie da się grać bo każdy mnie spycha, a gdy chcę kogoś wyprzedzić to wystarczy lekkie otarcie i już zaliczam bączka... Dodatkowo AI jadące Koenigsegiem nie da się dogonić...

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o agresje ale o to ze AI dostaje najlepsze auto a ty musisz grać Hurraya alba F1 bo gra ci innego wyboru nie daje, a przecież te auta są zauważalnie gorszę wiec jak ja mam nawiązać walkę? Ten kto wpadł na ten "genialny" pomysł powinien zostać rozstrzelany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z grą Grid 2. Polega on na tym, że gdy nacisnę aby gra się włączyła (przez steam) to wyskakuje okno instalacji microsoft net framework i gdy skonczy sie instalowac zawiesza sie caly laptop i musze zrobic reset, ponieważ nic nie idzie zrobic.

Mój laptop: lenovo g500s i3 3120m 4x2,5ghz 4gb ram karta geforce gt720m 1gb

To raczej nie od konfiguracji poniewaz GTA V działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.) Temat o GRID 2 już jest , tam trzeba było pisać .

 

2 .) To że jedna gra chodzi to nieznaczy że inna będzie chodzić .

 

3.) I3 3120m + GT720m to raczej kiepskie połączenie do gier - choć grę na minimalnych powinno dać się ogarnąć , może to problem z systemem albo samym MS Net .

 

Odinstaluj wszystkie akualizaczje i wersje frameworka , wyczyść kompa za pomocą CCleanera , na wszelki wypade zrestetuj go , wgraj najnowszą wersję i ew. pozwól na aktualizacje via WU .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...