Skocz do zawartości
bruce

liga polskich rodzin :)

Rekomendowane odpowiedzi

a są ludiz ektózy w to wierzą...

przyszedłam kiedys do mopjej bepci - kobiecina 81 latek, ale się jeszcze nieźle czyma...

* pokazuje mi to i pyta co ja na to?

 

ja, że co ona za śmieci zbiera, gdzie jakiś debil co nawet nie ma się odwagi pod tym podpisać, wypisuje albo kłamstwa, albo wierutne bzdury, albo wyolbrzymione i wykrzywione możliwości...

 

* na to bapcia niemal w płacz, że ona im wierzy, bo to nowa partia (ROTFL) i że sie jeszcze nie skompromitowali i że nie sa u władzy więc są godni zaufania...

 

ja bapci, że to ta sama klika co jusz była, wrzodaki, i inne wsioki i że to kłamstwa itp, i że nawet Papież unii nie zanegował

 

*a bapcia żebym Papieza nie sprowadzał na poziom wrzodaka [bapcia prawie-radio-maryjna-jest] i że jestem skażony propagandą i że im wierzy, a mnie nie... i prawie w płacz...

 

no to ja sie ładnie k.u.r.w.a pożegnałem i wyszdłem prawie nie czaskając dzwiami...

taka stara baba, a gupia jak dziecko... uprawnieni do głosowania powinni byc ludzie od 18 lat, do 18 przed śmiecią... czyli u nas do ile statystycznie? 51 lat? tak jakoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co - najbardziej smutny jest 10 punkt - to jest dobra taktyka i boje sie ze moze przyniesc efekty - utozsamianie Unii Europejskiej z nieudolnym rzadem Millera. Sporo owieczek sie na to zalapie, i zaglosuje na nie, sadzac ze UE to wymysl Millera (ja wiem jak to brzmi, ale uwierzcie mi, inteligencja ludzka nie zna granic ;)). Osobiscie jestem przeciwnikiem UE, traktujac ja jako jedna wielka biurokracje i bande zlodziei, ale niestety nie ma innego wyjscia. Jesli tam nie wejdziemy, za 20 lat wyprzedzi nas gospodarczo Rumunia :(.

 

A co do propagandy, to patrzcie co ostatnio znalazlem:

Warszawa, 13.12.2005 r.

Kochana Mamusiu!

W Unii jest fajnie, niczego tu nie brakuje. Cukier jest po 4 zł za kg, benzyna po 5,50 zł za litr, masło po 4,10 zł za kostkę, chleb po 3,20 zł za bochenek, a paczka papierosów po 12 zł. Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937 i powiedział, że teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego (Mamusia wie, 2% od wartości nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, że będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech albo Austrii. W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka Kowalskiego startowała w przetargu, ale rozstrzygano go w Brukseli i wygrali Szwedzi. Co prawda inżynierów sprowadzili od siebie, ale Heniek i tak się cieszy, bo uznali jego kwalifikacje i pozwolili nosić cegły. Niech sobie chłop zarobi, bo jego firma już nie wytrzymuje tego zwiększonego VAT-u w budownictwie. Chciał wysłać syna na studia do Francji, ale nie miał na to pieniędzy. Córka jednego z ministrów miała więcej szczęścia i dostała unijne stypendium. Chłopak Henia jest całkiem zdolny, więc zdawał na naszą politechnikę. Byłby się dostał, gdyby nie konkurencja młodzieży innych krajów unijnych. W końcu tam uczelnie też są przepełnione. Na razie jest na darmowym stażu w hipermarkecie. Ostatnio w mieście pojawiło się mnóstwo byłych rolników. Mówią coś o nierównej konkurencji, niskich dopłatach i limitach produkcyjnych. Nie wiem o co im chodzi, przecież mieli najwięcej zyskać na integracji. Do domu naprzeciwko wprowadziło się młode małżeństwo - Tomek i Jacek. To bardzo wrażliwi ludzie, nawet starają się o adopcję.

Pani kurator jest bardzo tolerancyjna i świeżo po aborcji, więc mają duże szanse. Niech Mamusia na razie siedzi na tej Białorusi, bo tu szaleje eutanazja, zwłaszcza, że ubezpieczalnia już o Mamusię pytała. To tyle, bo idę po zasiłek. Będę go pobierał jeszcze dwa miesiące. Całuję mocno,

Zdzisiek

 

P.S. Niech mi Mamusia przyśle kilo szynki, ale takiej ze zwykłego prosiaka, bo te nasze świecą po nocach.

P.P.S. Niech Mamusia wyśle ten list swoim znajomym. Może za kilkanaście lat do mnie wróci. Wtedy Polski już pewnie nie będzie, ale w końcu będę obywatelem nowego euroregionu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co - najbardziej smutny jest 10 punkt - to jest dobra taktyka i boje sie ze moze przyniesc efekty - utozsamianie Unii Europejskiej z nieudolnym rzadem Millera. Sporo owieczek sie na to zalapie, i zaglosuje na nie, sadzac ze UE to wymysl Millera (ja wiem jak to brzmi, ale uwierzcie mi, inteligencja ludzka nie zna granic ;)). Osobiscie jestem przeciwnikiem UE, traktujac ja jako jedna wielka biurokracje i bande zlodziei, ale niestety nie ma innego wyjscia. Jesli tam nie wejdziemy, za 20 lat wyprzedzi nas gospodarczo Rumunia :(. 

 

A co do propagandy, to patrzcie co ostatnio znalazlem:

Warszawa, 13.12.2005 r.

Kochana Mamusiu!

W Unii jest fajnie, niczego tu nie brakuje. Cukier jest po 4 zł za kg, benzyna po 5,50 zł za litr, masło po 4,10 zł za kostkę, chleb po 3,20 zł za bochenek, a paczka papierosów po 12 zł. Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937 i powiedział, że teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego (Mamusia wie, 2% od wartości nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, że będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech albo Austrii.  W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka Kowalskiego startowała w przetargu, ale rozstrzygano go w Brukseli i wygrali Szwedzi. Co prawda inżynierów sprowadzili od siebie, ale Heniek i tak się cieszy, bo uznali jego kwalifikacje i pozwolili nosić cegły. Niech sobie chłop zarobi, bo jego firma już nie wytrzymuje tego zwiększonego VAT-u  w budownictwie. Chciał wysłać syna na studia do Francji, ale nie miał na to pieniędzy. Córka jednego z ministrów miała więcej szczęścia i dostała unijne stypendium. Chłopak Henia jest całkiem zdolny, więc zdawał na naszą politechnikę. Byłby się dostał, gdyby nie konkurencja młodzieży innych krajów unijnych. W końcu tam uczelnie też są przepełnione. Na razie jest na darmowym stażu w hipermarkecie. Ostatnio w mieście pojawiło się mnóstwo byłych rolników. Mówią coś o nierównej konkurencji, niskich dopłatach i limitach produkcyjnych. Nie wiem o co im chodzi, przecież mieli najwięcej zyskać na integracji. Do domu naprzeciwko wprowadziło się młode małżeństwo - Tomek i Jacek. To bardzo wrażliwi ludzie, nawet starają się o adopcję.

Pani kurator jest bardzo tolerancyjna i świeżo po aborcji, więc mają duże szanse. Niech Mamusia na razie siedzi na tej Białorusi, bo tu szaleje eutanazja, zwłaszcza, że ubezpieczalnia już o Mamusię pytała. To tyle, bo idę po zasiłek. Będę go pobierał jeszcze dwa miesiące. Całuję mocno,

Zdzisiek

 

P.S. Niech mi Mamusia przyśle kilo szynki, ale takiej ze zwykłego prosiaka, bo te nasze świecą po nocach.

P.P.S. Niech Mamusia wyśle ten list swoim znajomym. Może za kilkanaście lat do mnie wróci. Wtedy Polski już pewnie nie będzie, ale w końcu będę obywatelem nowego euroregionu...

stare :)

ale fajne :)

zreszta bylo jzu nawet na tym forum chyba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo u nas każdy jest przekonany, ze jek ktoś jest u władzy, to kradnie...

a nasza klasa potyliczna, bi się chyba nie spełniać tego ludowego przekonaia i kradnie na potęgę...

 

a swoją drogą, to lpr są idioci do ^3 conajmniej,

razem z uojcem rycynkiem z torunia to po porostu szkoda słów... faszysta, antysemita, złodziej i przekrętacz, który nawołuje do nienawiści i wykorzystuje (podobno) stare-gupie-baby do przemytu (to plotki, nie wiem czy w końcu były potwierdzone, ale bym się nie zdziwił)

Papież juz dawno powinien tego kola ekskomunikować czy jak to się mówi... to znaczy przekląć i wyp.ier. na zbita mordę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  nie ma co trzeba zaglosowac na LPR bo inaczej armageddon bedzie  :lol:  :lol: 

 

ale i tak nic nieprzebije propagandy Rydzyka i radia M.  :mrgreen:  :twisted:  :lol:

Jak już wcześniej pisałem rydzykowe radio i lpr to jedno i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Polskich Rodzin= Stowarzyszenie Anonimowych Pedofili.

 

Że oni są po<span style="color:red;">[ciach!]</span>i to wiadomo, ale że doszło do tego, że część społeczeństwa zagłosowała na nich w wyborach....i tu trzeba zadziałać :?

 

A co do mojego poglądu na religie- Fuck Religion Fuck that Shit :P Ale na początku trzeba się rozprawić z tym całym rządem, bo gorszego burdelu nie było tam nigdy, nawet za rządów AWS-u ( którego szczególnie nie lubię).

 

PS- nie ma na serio na kogo głosować, <span style="color:red;">[ciach!]</span>a, trzeba założyć własną partię z symbolem odwróconego krzyża :twisted:

 

PS- fajnego gościa dzisiaj widziałem- jedzie w czarnym kabriolecie Jaguar XS rocznik coś koło 1992 - koleś normalnie ubrany jak przeciętny 56 latek i.......na cały rególator Morbid Angel - Blassed are the Sick 8O 8O Mnie wmórowało- świadek- ojcec jechał ze mną samochodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  nie ma co trzeba zaglosowac na LPR bo inaczej armageddon bedzie  :lol:  :lol: 

 

ale i tak nic nieprzebije propagandy Rydzyka i radia M.  :mrgreen:  :twisted:  :lol:

Jak już wcześniej pisałem rydzykowe radio i lpr to jedno i to samo.
e tam wydaje ci sie (Rydzyk has you ;)) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  nie ma co trzeba zaglosowac na LPR bo inaczej armageddon bedzie  :lol:  :lol:  

 

ale i tak nic nieprzebije propagandy Rydzyka i radia M.  :mrgreen:  :twisted:  :lol:

Jak już wcześniej pisałem rydzykowe radio i lpr to jedno i to samo.
To są swięte słowa jedna banda buraków i kłamców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPR LPR LPR.... cioty, jak to prawicowe partie... od tego patriotyzmu im sie w glowach poprzewracalo, i chociaz nie popieram w pelni w UE to w ogolnym rozrachunku jestem ZA :).

 

A co do ulotek to ciekawe skad mieli $... pewnie z jakis ciemnych interesow giertycha albo innej prawicowej cioty

 

Pozdrowienia =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Polskich Rodzin= Stowarzyszenie Anonimowych Pedofili.

 

Że oni są <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to wiadomo, ale że doszło do tego, że część społeczeństwa zagłosowała na nich w wyborach....i tu trzeba zadziałać :?

 

A co do mojego poglądu na religie- Fuck Religion Fuck that Shit :P Ale na początku trzeba się rozprawić z tym całym rządem, bo gorszego burdelu nie było tam nigdy, nawet za rządów AWS-u ( którego szczególnie nie lubię).

 

PS-  nie ma na serio na kogo głosować, <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, trzeba założyć własną partię z symbolem odwróconego krzyża  :twisted:  

 

PS- fajnego gościa dzisiaj widziałem- jedzie w czarnym kabriolecie Jaguar XS rocznik coś koło 1992 - koleś normalnie ubrany jak przeciętny 56 latek i.......na cały rególator Morbid Angel - Blassed are the Sick  8O  8O  Mnie wmórowało- świadek- ojcec jechał ze mną samochodem  :)

Co do religi to mam podobne poglady :) (najblizej mi do Lenina jesli idzie o religie)

 

Co do rzadu to rzeczywiscie ta pseudo lewica zrobila niezly burdel :[. I najgorsze ze maja w nazwie to magiczne slowo-Lewica... to moze zniechecic spoleczenstwo na glosowanie na Lewicowe partie.

 

Jest na kogo glosowac, moim zdaniem "Nowa Lewica", nowa partia, jest bardzo ciekawa... jak sie sami okreslili "ludzie na lewo od sld"

 

Hyhyhyhy fajny dziadek :P Mam nadzieje ze skoncze tak samo:P U mnie tylko smutni starsi panowie najczesciej o laskach idacy do kosciola :? Metal 4life :D

 

--------------------

OT: Wiecie ze jest cos takiego jak metal katolicki ? :lol: :roll: . Juz sobie to wyobrazam.... JEZUS JEST Z NAMI <SOLOWKA> CZCIJMY JEGO IMIE <SOLOWKA>.... ;]. WIMPS AND POSEURS LEAVE THE HALL-oto co o tym mysle !!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPR LPR LPR.... cioty, jak to prawicowe partie... od tego patriotyzmu im sie w glowach poprzewracalo, i chociaz nie popieram w pelni w UE to w ogolnym rozrachunku jestem ZA :). 

 

A co do ulotek to ciekawe skad mieli $... pewnie z jakis ciemnych interesow giertycha albo innej prawicowej cioty

 

Pozdrowienia =]

No ja sie zastanawialem nad ankieta na tweaku na największą ciotę z LPR i na bank Giertych ten burak by siętam znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dali swojego Death Metalowego kawałka " ten kraj jest nasz i wasz " :P

 

 

PS- robili wywiad z Giertychem zagraniczni reporterzy- jestem ciekawy, co on im nagadał, bo słyszałem tylko, że " Jesteśmy w NATO i to nam wystarczy" - strach sie bać, bo ten oszołom jest zdolny do wszystkiego ( z nawoływaniem do linczu Papieża włącznie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notabene LPR ma swoje korzenie u Mlodziezy wszechpolskiej. Szofowie tej organizacja piastuja funkcje z ramienia LPR w gminach, powiatach na niskiszym szczeblu. A takze sa czlonkami partii. To ze duzo ludzi na tym forum nie znosi LPR- bardzo latwo wylumaczyc: mamy dostpe do internetu, telewizji, miekszam glownei w miastach i jestesmy generlanei mlodzi. Wiekszoc zwolenikow LPR pochodzi z malych miejscowowsci gdzie Tylko radio maryja odbiera :> A TPSA nie ma zasiegu :P

 

Giertych to madry facet, wie czego chce i skurpulatnie do tego celu dazy. Nie wazne w jaki sposob.

A to ze LPR nie byla nigdy u waldzy to gowno prawda ! LPR przecie rzadzi w wielu miastach polski i nie najlepiej im to wychodzi :lol: .

Tresc zawarta w ulotce jest nie prawda albo jest mocno naciagana bez brania pod uwage innych okolicznosci.

To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam Maczq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wszyscy sa jacys nawiedzeni ;]

Najlepiej chyba by sie czuli w sredniowieczu, bo takie bzdury jak na tej ulotce tylko tam moglyby cos zdzialac.

A co do ich sily, to tak jak samoobrona (celowo pisze z malej litery ;]) zwolennikow szukaja w najbiedniejszych regionach, bo ludzmi biednymi i potrzebujacymi najlatwiej rzadzic. Wystarczy im naobiecywac, wskazac winnych i ...*tadam*... mamy posluszna mase wyborcow i fanatykow, ktorzy poprzez swoja niewiedze i zaslepienie daja soba rzadzic.

I takich ludzi mi najbardziej szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...