Skocz do zawartości
Kafarx

W2453v-pf Buczenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem jak zmienijsze jasność poniżej 89 to monitorek zaczyna buczec w zależności od jasności ( na niższych zaczyna głucho piszczeć). Napiesałem emaila do lg. Miał może ktoś taki przypadek?? Naprawiaja to?? W poprzedniej sztuce przed wymiana buczenia nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisali mi na emaila. Kazali mi zadzwonić. Jutro przedzwonie i sie dowiem co i jak. Mam jeszcze takie pytanko na szybko. Grałem i wypadł mi znowu piksel. Raz już mi monitor z tego powodu wymieniali. Wtedy wypisali mi nową gware (od 18 lutego bodajże).Która się liczy?, ta nowa od daty wymiany czy data zakupu monitora. Coraz bardziej zaczyna mnie ten monitorek denerwować. Myślałem że jak mi go wymienią to już nic nie wypadnie a tu niespodzianka na dodatek to buczenie:/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz pecha....większość osób które kupują ten monitor nie mają z nim żadnych problemów....a co do gwary to wydaje mi się że skoro jest to nowa matryca to podlega ona taki samym warunkom jak przy zakupie....l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buczy czy piszczy?bo buczy to transformator jak jest słabo izolowany a jako że takowych w sprzęcie elektronicznym(prócz jakis wież czy ampli) od lat sie nie stosuje to może ci tylko piszczeć - a piszcza cewki w zasilaniu co jest dośc częstym problemem w takich zasilaczach impulsowych gdy sa poprostu zbyt słabe(i jakościowo i mocowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buczy czy piszczy?bo buczy to transformator jak jest słabo izolowany a jako że takowych w sprzęcie elektronicznym(prócz jakis wież czy ampli) od lat sie nie stosuje to może ci tylko piszczeć - a piszcza cewki w zasilaniu co jest dośc częstym problemem w takich zasilaczach impulsowych gdy sa poprostu zbyt słabe(i jakościowo i mocowo)

To i to:D Zależy na jakiej jaśności. jak jest wyłączony i czuwa tez piszczy podczas świecenia diody. Dzwoniłem do lg i gwara liczy się od daty wymiany. W poniedziałek odsyłam monitorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka już przypadłość LG, kiedyś kupiłem nowiutki LG F700P, czyli crt 17" wyższy model niż standardowy, brzęczał , skwierczał i bzyczał że nie dało się wytrzymać. Obraz w prawym górnym rogu miał zupełnie odchylony, nie dało się tego wyregulować. Jeszcze tego samego dnia chciałem oddać do sklepu (duża hurtownia) ale się na mnie wypięli i odesłali do serwisu LG. Jeżdziłem tam 3x, i zakażdym razem oddawali z adnotacją że wszystkie wady mieszczą się w normach LG.

 

Więc nie dziwcie się, to brżęczenie jest zgodne z normami LG. To mnie nauczyło jednej rzeczy, trzymać się z daleka od tej marki, nawet jak lodówkę kupowałem to mimo że LG wyglądała bardzo bajerancko to wybrałem inną trochę droższą markę i nie mam teraz żadych kłopotów.

A z monitorów to polecam IIYAMĘ, długo szukałem odpowiedniego modelu i to był najlepszy stosunek cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...