Skocz do zawartości
maniaks

Monitor Do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nadszedl czas zeby wymienic moj stary monitor(15'' CRT) i szukam czegos do 600zl.Upatrzylem sobie taki W2253TQ-PF. Co o nim myslicie? Czy warto go kupic? Moja karta graficzna to HD4850 512mb. Monitora bede uzywal do czesto do gier i ogladania filmow oraz surfowania po internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor dobrze dobrany jednak ja wybrałbym opcje z HDMI LG w2253v (w tej chwili jest nawet tańszy od tego co ty podałeś), a karta powinna pociągnąć wszystkie giery na full hd (wiadomo w jednych będziesz musiał trochę detale zmniejszyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może BenQ G2222HDL [LED] (dobry kontrast, głębia kolorów, energooszczędność itp.) lub W2253TQ-PF (tani, dobry, sprawdzony) ?

 

Ew. większe 24" BenQ G2420HDB lub wersja na diodach G2420HDBL (ten ostatni przekracza budżet o ok. 12%)

 

IMVHO nie ma sensu dopłacać do wersji z HDMI.

 

Zupełnie szczerze, osobiście, bez "fanboystwa" (sam mam LG i jestem zadowolony) na Twoim miejscu brałbym BenQ G2222HDL, dlatego że jest to monitor na diodach, pobierający 28W, zamiast 40W w rozwiązaniach LG, technologia LED da głębszą czerń, bardziej równomierne podświetlenie, żywsze, bardziej nasycone kolory i większy kontrast niż w rozwiązaniach tradycyjnych (CCFL).

Edytowane przez Beereq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...