Skocz do zawartości
pasti15

Procesor,mobo,ramy,karta Graficzna Do 2400zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wybierz inne mobo, poniewaz nie potrzebna Ci zintegrowana karta graficzna. Cena i jakosc dzwiekowki tez nie powala.

2. Zadbaj by proc byl w rewizji C3. Lepsze OC, mniejsze temp.

3. Karta to w sumie narazie tylko referenty chyba, ale jest msi w wersji OC gdybys sam nie chcial sie pobawic (bardzo skromne to OC :P). Wybierz producenta ktory daje dluzsza gwarancje bo niczym innym jak tym i jakimis kabelkami/przejsciowkami sie nie roznia.

4. W normalnym uzytkowaniu wyzsze czestotliwosci i mniejsze timingi nie daja sie zauwazyc, w grach tez. Przy profesjonalnych zastosowaniach robi to jakas roznice, ale i tak wydaje mi sie ze lepiej miec wiecej niz mocniejsze :P Dlatego bierz rodzime Goodramy 1600 CL9 ktore maja dobre OC i sa tanie. Drozej sie po prostu nie oplaca i dlatego goodramy sa polecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesora będę szukał w rewizji B3, Płyta Główna została mi polecona na innym forum ponieważ ma chłodzenie na sekcje zasilania więc lepsze OC będzie a karta zintegrowana mi się przyda ponieważ trochę zmieniły się plany i dopiero za miesiąc będę kupował kartę graficzną a przez miesiąc wystarczy mi integra, czy może polecasz inną kartę z zintegrowaną grafiką? Teraz zastanawiam się nad ramami komputer będzie służył do gier oglądania filmów i do internetu. I zastanawiam się czy lepiej kupić jakieś dobre pamięci 2 gb do 200 zł i potem dołożyć drugą kostkę czy kupić teraz te GoodRamy http://www.morele.net/pamiec-good-ram-ddr3...l9-4gdc-244577/ ?? Czy może lepiej byłby dozbierać do tych pamięci http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=13892 ?? Co wybralibyście na moim miejscu? Bardzo Was proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spaliła mi się karta graficzna 7600gt i mam zamiar kupić nową kartę graficzną no i wiadomo jeżeli chcę lepszą kartę to muszę wymienić zasilacz. Co polecacie kupić za 250-300zł max? Mogę kupić za 50 zł zasilacz CHIEFTEC 450W model: GPS-450AA-101A. Czy będzie to dobry wybór czy lepiej kupić coś innego? Za jakiś miesiąc może dwa będę chciał sprzedać komputer dlatego że będę składał nowy więc chcę kupić takie części żebym potem sprzedał komputer i na tym zarobił. Reszta komputera w sygnaturze. Bardzo was proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...