Skocz do zawartości
dani34

Kompletne Zwieszenie Windows 7 X64 Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawie po krótce mój problem.

Mój komp to athlon x2 5000, hdd 500 gb, 2Gb ram, ati hd 3850,Sound blaster live 24bit, system Windows 7 x64 bit oryginał.

Jeszcze miesiąc temu komp chodził idealnie.Nagle zaczęły sie kompletne zwiechy czy to na necie czy to po odłączeniu netu w grze.Niedało sie nawet poruszyć myszką bądz dać ctr alt delete.Zero reakcji.Twardy reset zostawał.

Postanowiłem zrobić format.Stery najnowsze wgrałem do wszystkiego i ze stron producenta i wszystkie pod x64. Po 2 dniach zaczęło sie dziać to samo-zaś kompletna zwiecha losowo z byle jakiej czynności(często podczas gier albo włączania,mp3 albo odtwarzania jakis filmików na stronie(ale to tylko dygresja niepotwierdzona).Postanowiłem dograć jeszcze najnowszą jave x64 i net.Framework 4.0 RC i Visual c++ 2008 x64.

Problem nieustał.Dalej zwiechy.Czytałem całe google i nic.Znalazłem jeszcze że CCC(catalyst control center ) może miec wpływ, to odinstalowałem go w menagerze ATI catalyst i zostały mi same potzrebne stery ati(

hydravison,xcode i dispaly driver).Nie pomogło.I tu nagle:

kolejna zwiecha, więć zresetowałem.I podczas napisu "trwa uruchamianie systemu winodw' wraz z logiem winodwsa(4 kolory),gdy sie kończy ta animacja,następuje logowanie sie do systemu i muzyczka microsoftu.I tu pierwszy raz mi sie zwiesiła muzyczka a w głośnikach zawieszona oczywiście muzyczka na jednej częstotliwości jak to bywa.Więc wpadłem na pomysł ,gdyż mój soundblaster jest z 2003 roku(pomimo wgrania najnowszych sterowników x64 ze strony producenta ,architektura karty jest chyba 32bitowa),wpadłem na pomysł że chyba jest konflikt z karty muzycznej i systemu.WIęc ją wywaliłem czym dalej,i odinstalowałem całkowicie CREATIVA.

I od godziny, jak czytam jak sie robi LOGI OTL ,niebyło żadnej zawieszki.

Jednak dla potwierdzenia moich domysłów lub też nie, wklejam linki LOGów:

 

Log OTL:

http://wklej.org/id/283640/

 

Log EXTRAS:

http://wklej.org/id/283642/

 

Jeśli tu widać jakikolwiek inny błąd prosiłbym ,na ile to możliwe o przedstawienie mi go gdyż starsznie chciałbym sie nauczyć jak sie czyta te LOGI bo na necie niemoge coś znależć.

Z góry dziekuje wszytskim zainteresowanym,Fachowcom i laikom którzy wiedzą o logach ciut więcej niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie przeczytałeś przyklejonego tematu o zwisach, resetach itp.

2. Nie podałeś marki, modelu zasilacza.

3. Sam najwyraźniej rozwiązałeś swój problem - karta.

4. W ewentualnych dalszych problemach przyczyny szukał bym w sprzęcie: zasilacz, pamięci, płyta, dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie przeczytałeś przyklejonego tematu o zwisach, resetach itp.

2. Nie podałeś marki, modelu zasilacza.

3. Sam najwyraźniej rozwiązałeś swój problem - karta.

4. W ewentualnych dalszych problemach przyczyny szukał bym w sprzęcie: zasilacz, pamięci, płyta, dysk.

Witam.

1.Czytałem te artykuły i na wszytskich inny forach równiez ale nic nowego sie nie dowiedziałem.

2.Zasilacz modecom feel III 500W nówka.

3.mozliwe...

4.Dysk ,pamięci,zasilacz i płyta asus sprawne,gdyż na tym też sie znam jako elektronik.

 

Przeskanowe wsyztsko kasperskim 2010 i Malwarebytes i czyściutki system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...