Skocz do zawartości
cuddles

Siemka.....jetsem NOWA

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko wyczuc , moze patrz po nickach ? :) szukasz kobiet ? mhm...  a moze mna sie zaintersujesz ?? :)  :) Jestem mily, inteligenty, itp, itd :)

...Mature zdawalem w 1927, a za wozkiem mam duza butle z tlenem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko wyczuc , moze patrz po nickach ? :) szukasz kobiet ? mhm...  a moze mna sie zaintersujesz ?? :)  :) Jestem mily, inteligenty, itp, itd :)

:lol:

masz stale czy jak?modem oder telepatia z netem??? :P

stale :P ciekawe skad to wiem :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo widziec kobitke na tweak pozdrowienia dla cuddles

jak bedziesz sie nudzic to pisz marek19771@wp.pl ,wszystkie tematy o overclockingu i nie tylko hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko wyczuc , moze patrz po nickach ? :) szukasz kobiet ? mhm...  a moze mna sie zaintersujesz ?? :)  :) Jestem mily, inteligenty, itp, itd :)

a z jakiej jestes slonko dzielnicy ? :]:]:] i ile masz latek ?

milo widziec kobitke na tweak pozdrowienia dla cuddles  

jak bedziesz sie nudzic to pisz marek19771@wp.pl ,wszystkie tematy o overclockingu i nie tylko hihihi

:twisted::twisted::twisted: Prosto w paszcze lwa :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z was lolki :P ona chyba nie zamieszczala tutaj ogloszenia matrymonialnego, tylko w tym poscie chodzilo o cos zuuupelnie innego ;]

heh "dla ciebie to jakas sciema" ??? to co, kobieta nie ma prawa siedziec przed komupteram - muahhaha ;]

ej chlopcy wyjrzyjcie czasem przez okno, na 100% zobaczycie homo-sapiens o plci przeciwnej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Bródna i mam prawie 17 latek a teraz wlasnie probuje poszukac pracy na jutro do szkoly a dokladniej chodzi mi o wypracowanie i chyba nei napisze jak nic :lol: jak macie jakies propozycje na temat "Lekcja dla sprawujacych wladza na podstawie Makbeta" to prosze o kontakt ale odpis :lol: gg2399818

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ciekawe jak ona się tu znalazła.

Ale osobiście jestem bardzo zadowolony z faktu, że nie tylko faceci interesują się komputerami, tym bardziej że od teraz będzie można z jedną z nich wymieniać swoje opinie. Opinie - nie oferty.... :D

Swoją drogą to jeżeli na forum żeczywiście są inne dziewczyny to - przynajmniej ja - nie zaóważyłem żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to fajne zjawisko... wszyscy tacy ugrzecznieni. W pas się kłaniają (przenośnia). Nikt nie przekilna ;)

KOBIETY ŁAGODZĄ OBYCZAJE!

Zgadzam się - żeczywiście jakoś tak spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...