Skocz do zawartości
cuddles

Siemka.....jetsem NOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ze wytrzymam postaram wpadac tutaj do was jak najczesciej jak tylko bedzie to mozliwe..... :lol: to wam gwarantuje

 

Witam na forum 8)

NO ja też serdecznie witam :roll: każda konkurencja będzie :bij: hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka... mam nieoficjalne pytanko.... jak duzo jest tutaj KOBIET?? prosze o szybko i pelna odpowiedz.!! :P :lol: cze ,podobno forumowicze z najwieksza iloscia nabitych postow to kobiety :twisted:

 

BTW jaki masz config :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhaaaaaa !!! ale polewke mam z Was lolki - witam kobiete na forum :D

 

bab jest maloooo - bo nie wiedza jakie mozna czerpac przyjemnosci z kompa :lol:

 

hehe to ja przerwe ta kulturke w tym topicu - <span style="color:red;">[ciach!]</span>A !!! :lol: (joke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razor xeroboju naucz sie pisac

Dobra, dobra nie musisz się chwalić przy dziewczynie, że zaUważyłeś błąd w moim tekście - mało to ich ludzie popełniają???

A ja naprawde mam mało czasu więc jeżeli jakiś błąd już się jednak wkradnie to raczej nie mam czasu na ewentualną korektę - pie*dolone PHP, już od tygodnia nad tym siedzę po kilka godzin dziennie... :evil: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym tylko wszystkie drogie dziewczyny o niezwracanie uwagi na moje logo nie ma nic wspólnego z moją natórą.

Ta a świstak siedzi....

8O 8O A co ten ładny pan robi tej brzydkiej pani ???? :lol: :P

A tak BTW - ale sie napaliliście :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym tylko wszystkie drogie dziewczyny o niezwracanie uwagi na moje logo nie ma nic wspólnego z moją natórą.

Ta a świstak siedzi....

8O 8O A co ten ładny pan robi tej brzydkiej pani ???? :lol: :P

A tak BTW - ale sie napaliliście :lol:

Rzucają się na młode mięso jak psy :P :twisted: :D

 

 

Lepiej byście coś podkręcili :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razor xeroboju naucz sie pisac

Dobra, dobra nie musisz się chwalić przy dziewczynie, że zaUważyłeś błąd w moim tekście - mało to ich ludzie popełniają???

A ja naprawde mam mało czasu więc jeżeli jakiś błąd już się jednak wkradnie to raczej nie mam czasu na ewentualną korektę - pie*dolone PHP, już od tygodnia nad tym siedzę po kilka godzin dziennie... :evil: :?

nie chwale sie, heh jest mi to obojetne czy jest to ono czy tam ona, niewazne :P a uwage zwracam kazdemu, kto robi bledy, tu w sumie zrobiles wiecej niz jeden (aha nigdy nie zwracam uwagi na literowki :P tylko na orty pierwszego stopnia :D)

LoL w php od tygodnia siedzisz ?? :P ludzie siedza po 3 lata i dalej sie ucza ;] to takie male OT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) a jednak sa osoby plci pieknej ktore interesuja sie kompami (wierzcie lub nie ale ja wiem ze sa) :)

widze ze ten topic to naprawde "paszcza lwa" :P

pozatym widze tu pelna kulture :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...