Skocz do zawartości
cuddles

Siemka.....jetsem NOWA

Rekomendowane odpowiedzi

ano sa, przykladem moze byc serwis:

www.galery.pl

w calosci stworzony przez kobiete ;] wielu z was zgromadznych na 4um nie ma takich umiejetnosci ;]

Buuu, IE only :)

Ale tak w sumie szkoda, ze tak malo jest kobiet zainteresowanych komputerami... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo tweak.pl wyglada gorzej niz gal.pl w ie :P jesli chodzi o mozille to sie nie wypowiadam :P

Yyy, eee... co jest nie tak? :)

 

aha jak uzywasz mozilii, bo ma fajne funkcje, to zobacz www.crazybrowser.com - to czego IE brakuje, z tym produkt M$ jest wrecz idealny ;]

Takich nakładków jest mnówstwo, np. NetCaptor, AvantBrowser, MyIE2... Ale na myśl, że to używa silnika z IE robi mi sie niedobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka... mam nieoficjalne pytanko.... jak duzo jest tutaj KOBIET?? prosze o szybko i pelna odpowiedz.!! :P :lol:

Bruce tylko...

 

spie******

 

ahh ta kultura :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka... mam nieoficjalne pytanko.... jak duzo jest tutaj KOBIET?? prosze o szybko i pelna odpowiedz.!! :P :lol:

Bruce tylko...

 

spie******

 

ahh ta kultura :PPP

 

kurcze :)

byla autocenzura??

byla..

wiec nie czepiac sie ;)

ekheheheh ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano sa, przykladem moze byc serwis:

www.galery.pl

w calosci stworzony przez kobiete ;] wielu z was zgromadznych na 4um nie ma takich umiejetnosci ;]

pewnie kolezanka jest wdzieczna za tak dobra reklame i az sie wzruszyla jak zobaczyla to co napisales.

a jak Ci nie podziekowala to glupia suka ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.. Wy tak pewnie tylko z zazdrosci mowicie, bo wiecie czym charakteryzuja sie panowie z DLUGIMI wlosami ;P a jak przy tym i numer buta wysoki.. huh.. az strach pomyslec...

.. dla niektorych to lepiej popatrzec ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie kolezanka jest wdzieczna za tak dobra reklame i az sie wzruszyla jak zobaczyla to co napisales.

a jak Ci nie podziekowala to glupia <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;P

no masz racje kolego :P

 

Eee.. Wy tak pewnie tylko z zazdrosci mowicie, bo wiecie czym charakteryzuja sie panowie z DLUGIMI wlosami ; 

o tu tez masz racje :P najlepsze sa jak sa dluuugie i niemyte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razor xeroboju naucz sie pisac

Dobra, dobra nie musisz się chwalić przy dziewczynie, że zaUważyłeś błąd w moim tekście - mało to ich ludzie popełniają???

A ja naprawde mam mało czasu więc jeżeli jakiś błąd już się jednak wkradnie to raczej nie mam czasu na ewentualną korektę - pie*dolone PHP, już od tygodnia nad tym siedzę po kilka godzin dziennie... :evil: :?

nie chwale sie, heh jest mi to obojetne czy jest to ono czy tam ona, niewazne :P a uwage zwracam kazdemu, kto robi bledy, tu w sumie zrobiles wiecej niz jeden (aha nigdy nie zwracam uwagi na literowki :P tylko na orty pierwszego stopnia :D)

LoL w php od tygodnia siedzisz ?? :P ludzie siedza po 3 lata i dalej sie ucza ;] to takie male OT :P

Ale żeś się do mnie doczepił. Chodziło mi oto że już od ponad tygodnia siedzę nad KOLEJNĄ stroną w PHP - a nie o to że kilka dni temu zacząłem się tego uczyć.... :( :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? :P nie przyprowadze Wam wiecej osoby plci pieknej na forum :P bo sie rzuciliscie jak glodny pies na mieso ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do koleżanki to bardzo miło że czsami zaglądnie do nas na forum, bo nawet jeżeli komputery to dla niej czarna magia to dzięki pozostałym forumowiczom może się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

a co bravo.pl niedziala ?

Tyyy gosciu.... wez sie odp.ierdol....

Ja sie z nim calkowicie zgadzam.. Przyszla kobita zeby zgarnac propozycje matrymonialne, a jak sie tu znalazla to dla wszystkich pozostanie zagadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuddles - witam na forum. Jak masz jakas sprawe to wal do mnie 8) no bo w koncu jestem zawodowcem i nie tylko "sprzątać" potrafie :twisted:

Takze zauwazeylem ze jesli dziewczyna daje temat - "jestem nowa" to jest wszystko cacy, milo i kulturka, a gdyby to jakis gosciu dal to pewnie po 2 postach temat zostalby zamkniety :D ale dziewczyna to co innego - popieram

 

Zoltar - no nie moge, przeczytalem twojego posta, a potem spojrzalem na twojego avatara i nie moglem ze smiechu. :D :D :D Sory za off topic hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...