Skocz do zawartości
matipwa

Nokia 6230i Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wygląda następująco. Ściągnąłem sobie motyw z internetu do telefonu nokia 6230i wgrałem na kartę pamięci biorę uaktywnij temat a tu wyskakuje mi komunikat nie można otworzyć. temat uszkodzony. drugi problem jest taki. sciągnąłem sobie dzwonek w formacie .mp3 telefon wywala komunikat nieobsługiwany format. do tego mam na tym telefonie jakies dzwonki od producenta w formacie mp3 i nie ma problemu z otworzeniem ich. już kiedyś miałem mieć doczynienia z tym telefonem i nie było żadnego problemu. w telefonie jest wgrany najnowszy soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to sprawdź w książce od telefonu jakie obsługuje formaty plików,

potem sprawdź jaki format ma Twój nowy motyw,

jeżeli jest inny niż formaty obsługiwane to jest nieobsługiwany, a jak jest identyczny z formatem wymienionym w książce to poprostu jest uszkodzony

 

A co do dzwonków to tyle powiem że też może być uszkodzony,

nie mam pojęcia dlaczego Ci nie działa....

 

Co do tematu to sprawdź w książce od telefonu jakie obsługuje formaty plików,

potem sprawdź jaki format ma Twój nowy motyw,

jeżeli jest inny niż formaty obsługiwane to jest nieobsługiwany, a jak jest identyczny z formatem wymienionym w książce to poprostu jest uszkodzony

 

A co do dzwonków to tyle powiem że też może być uszkodzony,

nie mam pojęcia dlaczego Ci nie działa....

Eh, późna odpowiedź ale zawsze jakaś... :wink: Edytowane przez Adison12692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...