Skocz do zawartości
Dezet90

Zalman Gs1000 By Dezet

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to wyglada, choć trudno mi zrozumieć po co montować WC na low-endowym klocku jakim jest E5200... Na quadzie to by miało sens... To trochę jakby do kompów z marketu ładować chłodzenia od Thermalrighta... Ale wizualnie bardzo ładnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś jakieś foto gdzie/jak chłodnica jest zamontowana, bo chodzi mi po głowie następca tej obudowy, tylko jakoś nigdzie nie można dostać wersji białej.

 

PS

 

Widzę, że układ mocno zapowietrzony.

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko gra choć nie przepadam za matami, szkoda ze Twoja buda jest w wer. ze stali(ALu wygląda estetyczniej),może trzeba było prysnąć proszkowo :)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wyglada, choć trudno mi zrozumieć po co montować WC na low-endowym klocku jakim jest E5200... Na quadzie to by miało sens... To trochę jakby do kompów z marketu ładować chłodzenia od Thermalrighta... Ale wizualnie bardzo ładnie :-)

Chłodziłem wodą A64 3k+, potem E2140, 73gt i 86gt też było... I jakoś nie sądzę, że nie miało to sensu :unsure: Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewin, dzięki ;)

Wiesz co to jest wiejski tuning? Jak do poldka dołożysz spoiler i alusy... Albo w Twoim przypadku do procka biurowego WC które go przewyższa wartością... No offence intended.

Jakby nie było, większość zestawów LC przewyższa wartości procesory, które ludzie wkładają do swoich maszynek. I co, przez to ze mam e5200, kupionego iles tam lat temu nie moge zlozyc sobie LC? I mam czekać aż dostanę Quada i dopiero wtedy mam składać chłodzenie? pfff ale masz facet myślenie :lol2: :lol2: pozazdrościć :damage_wall:

Ty nie wiesz nawet co to jest wiejski tuning. Osądzaj ale takie coś http://allekomp.allegro.pl/edycja/3/Zestaw-38 a nie mój projekt.

Edytowane przez Dezet90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewin, dzięki ;)

 

Jakby nie było, większość zestawów LC przewyższa wartości procesory, które ludzie wkładają do swoich maszynek. I co, przez to ze mam e5200, kupionego iles tam lat temu nie moge zlozyc sobie LC? I mam czekać aż dostanę Quada i dopiero wtedy mam składać chłodzenie? pfff ale masz facet myślenie :lol2: :lol2: pozazdrościć :damage_wall:

Ty nie wiesz nawet co to jest wiejski tuning. Osądzaj ale takie coś http://allekomp.allegro.pl/edycja/3/Zestaw-38 a nie mój projekt.

Ty to z linka to jest TOTAL!!! Faktycznie lekko "przegłem" cofam poprzednią wypowiedź w świetle tego czegoś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czego wy, ludzi chcecie od tego LC ??

nie wiem, jak na zewnątrz, nie ma zdjęć, ale wnętrze jest przemyślane i wykonane na najwyższym poziomie, respect+ :D

 

a co do procka, i co z tego, że E5200? Nie ma co ukrywać, że LC ma się dla lansu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czego wy, ludzi chcecie od tego LC ??

nie wiem, jak na zewnątrz, nie ma zdjęć, ale wnętrze jest przemyślane i wykonane na najwyższym poziomie, respect+ :D

 

a co do procka, i co z tego, że E5200? Nie ma co ukrywać, że LC ma się dla lansu ;)

 

Ładne WC, poza tym każde WC na firmowych częściach jest dla lansu ;) po co niby je pokazywać w innym wypadku?

 

Anyway, tempy to Ty masz baaardzo słabe, szczególnie na procku 73 stopnie podczas furmarka :? Spróbuj dokręcić blok bo ja też miałem takie problemy, a teraz mam max 60 stopni na quadzie z podpisu na 3,9GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawik mi sie podoba , bardzo ladnie to poukladales.Nie przejmuj sie komentami w stylu "po co do takiego procka WC" - Twoja kasa i robisz z nia co chcesz.

Przydala by sie potrojna chlodniczka, albo dolozyc conajmniej jedna wiecej 120.1 - tempy procka sa zdecydowanie za wysokie - ja mam takie na moim procu ocnietym na 4 GHz :P

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...