Skocz do zawartości
kkr

Yamaha opl3-sax problem z uruchomieniem pod Mandrakem 8.2

Rekomendowane odpowiedzi

konfigurator w KDE widzi dokladnie tą samą nazwę ale nie może zainstalować tej karty :( (to jest karta na ISA) na stronie producenta nie znalazłem zadnegosterownika pod linuxa, a to chyba o to chodzi :?: :?:

 

poradzcie cos!!!!

 

ps.

jestem troche zielony, to są moje pierwsze kroczki z linux'em, aaaa mam jeszcze problem z internetem pingi chodzą (lącze na SDI) ale w przegladarce nic sie nie otwiera. No i wiesza sie na amen przy probie wystartowania systemowego odtwarzacza XINE czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kumplowi instalowalem [brzydkie określenie na linuksa]a ( i tutaj Paranoik bedzie mial pretekst zeby zapuscic nowego posta ze nie [brzydkie określenie na linuksa] tylko linux !! zenada !!!!) z karta na ISA i podczas instalki powiedzialo ze to jest taka i taka karta i musze sam ja skonfigurowac czy cos w tym stylu :P !! Wiec po zainstalowaniu nie mialem dzwieku !

 

Potem w konsoli odpalilem soundconf i on sie wszystkim zajal !!!! Ofcoz przyjmuje ze nie kompilowales kernela skoro jestes zielony :P Wiec moze pomoze to co napisalem bo obsluge ISA juz na pewno masz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...