Skocz do zawartości
Divek

Potrzebuję Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkała mnie dziś przykra sytuacja, a mianowicie przeglądałem sobie ceny dysków przenośnych na "popularnym serwisie aukcyjnym" oraz paru innych stronkach po czym przy próbie następnego wyszukania w google zauważyłem, że moje stukanie w klawisze nie przynosi większego efektu, znaki nie pojawiały się na monitorze, wykonałem pare działań które nie przyniosły większego efektu, więc postanowiłem zrestartować połączenie internetowe, a że nieszczęścia chodzą parami.... do braku możliwości pisania przyplątała się jeszcze niemożność włączania ikonek.

 

Dla tych którym nie chcę się czytać moich wywodów podsumowanie mojego problemu tutaj:

 

- Pierwszy objaw: Brak możliwości pisania... od wyszukiwarki internetowej po notatnik, przy próbie pisania wydobywa się charakterystyczny windowsowski dźwięk sygnalizujący wykonywanie niedozwolnej akcji.

* To nie wina klawiatury, próbowałem klawiatury ekranowej, z którą jest ten sam problem. działa jedynie przycisk startu, oraz strzałki.

- Drugi objaw: Ikonki uruchamiają się nieprawidłowo gdy klikam na coś dwukrotnie... pojawia się to co pojawi nam się gdy klikniemy: ppm -> właściwości

* wyjściem z sytuacji jest klikanie ppm -> otwórz

 

Pisze to tutaj gdyż wydaje mi się że to wirus, podjęte przeze mnie akcje:

- reset komputera

- reset łącza internetowego

- dogłębny skan komputera za pomocą AVG wersja bezpłatna

- usunięcie nieprawidłowych wpisów z rejestru

 

nie przyniosły efektów.

 

 

To coś czasami się dezaktywuje gdy włączam skan komputera, ale antyvir niczego nie znajduje.

 

Dane techniczne:

Win xp sp3/antyvir AVG bezpłatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...