Skocz do zawartości
matiz__

Wc Matiza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, forumowiczów, jako, że idzie wiosna pomyślałem - trzeba zmienić coś w PC i tym sposobem zaczęło się tworzenie...

 

Sprzęt:

MSI P55-GD65 -> docelowo EVGA P55 655 Devilka

i5 750

G.Skill Eco

86GT -> docelowo 58xx / Fermi @ FC

 

Mała Lili - A06B

EK Supreme LT

Black Ice Stealth Lite 3x120(góra)

Black Water 2x120 (dół)

Black Water Silent Pump

 

Na obecną chwilę wykonałem dopiero malowanie na czarno (trzeba poprawić bo porysowałem) i cięcie pod chłodnicę góra i dół.

Efekt:

Wentylatory ostatecznie będą inne i napęd zostanie pomalowany na czarno.

Dołączona grafika

Obecnie za długie śrubki, to była przymiarka.

Dołączona grafika

Kolorystyka obecnie taka ponieważ płyta będzie zmieniona, a oplot zostaje.

Dołączona grafika

 

Chwilowo byłoby na tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tam żebym siał defektyzm :wink: ale jak będziesz chciał coś podłączyć pod piny usb na dolej karawędzi płyty to bedziesz musiał wyciągać cała płytę(potwierdzone empirycznie). Co zrobiłeś z kablami od "frontowego panelu" jak masz tam chłodnice a dyś wsadzony w górny slot?

Ogólnie jestem bardzo ciekaw postępów bo obudowa staje się popularna i może zaczerpnę coś do siebie gdzie niemam czasu na zrobienie fotek ostatnich zabaw... :unsure:

Polecam odrazu wyciąć w tace otwór na wtyczkę 8 pin od mobo bo mozna ją poprowadzić z tyłu.

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale nastąpiły pewne zmiany więc myślę, że można.

 

A wiec doszła płyta EVGA P55 655, Radeon 4870 @ EK FC i chyba tyle w chwili obecnej.

Wszystko udało się włożyć do obudowy tylko kable jeszcze nie są pochowane bo jutro i tak muszę wyjmować zasilacz pod bench.

 

Z wc zadowolony jestem bardzo, jednak rozbierałem je i zmieniałem układ węży najmniej 5 razy i znów mam dalsze pomysły.

Co dalej do zrobienia?

- kupienie kilku złączek kątowych 45' oraz 90' i zmiana układu węży żeby się nic nie krzyżowało

- wycięcie otworu pod 8pin atx pod płytą

- zakup wentylatorów Magma lub Gleid - zależnie od wybranego koloru

- poprawa i skończenie oplotu

- schowanie przewodów

- wymiana wentylatora w zasilaczu

- okno

- barwnik Mayhems do cieczy

- poprawa malowania w kilku miejscach

 

Czekam na krytykę:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyć można, ale ciężko tzn. USB/FIREWIRE ale same kabelki bez wtyczki - trochę kombinowania ale bez problemu. Również możesz zamontować chłodnicę niesymetrycznie - bliżej prawego boku patrząc od frontu, wtedy będziesz miał więcej miejsca w okolicy mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...