Skocz do zawartości
Adison12692

Xp Z Service Pack 3 Ze Wsparciem Do 2014 Roku

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownicy pracujący na systemie operacyjnym Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 powinni przygotować się do zainstalowania trzeciego dodatku serwisowego. W ten sposób możliwe będzie przedłużenie wsparcia technicznego, które w przypadku systemu Windows XP z dodatkiem SP 3 potrwa do 2014 roku. 13 lipca br. zakończyło się wsparcie techniczne dla systemu operacyjnego Windows XP z Service Pack 2. Począwszy od kolejnego dnia użytkownicy tej wersji systemu przestały otrzymywać regularne aktualizacje.

post-180434-1267363907.jpg

Edytowane przez Adison12692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] . 13 lipca br. zakończyło się wsparcie techniczne dla systemu operacyjnego Windows XP z Service Pack 2. Począwszy od kolejnego dnia użytkownicy tej wersji systemu przestały otrzymywać regularne aktualizacje.

 

zakończy? ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być zakończyło, bo 13-go lipca br. jeszcze nie było. :lol2:

 

No ja myślę! W końcu PIT'u jeszcze nie złożyłem! : D LOL

 

Adison pewnie przybywa do nas z innej czasoprzestrzeni [ ;

 

 

A tak swoją drogą, wypadało by już jednak zmienić tego XP'ka ; P : ) [800 mb ram'u się marnuje ; )]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być zakończyło, bo 13-go lipca br. jeszcze nie było. :lol2:

 

Newsa czytałem już dość dawno dawno więc zażartowałem, że mógłby pochodzić z zeszłego roku jak widać nie wszyscy potrafią odczytać emoty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

A to ktoś tego jeszcze używa? ;)

...hmm, może przygniatająca większość największych na świecie korporacji i firm oraz ogromna jeszcze rzesza użytkowików domowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...hmm, może przygniatająca większość największych na świecie korporacji i firm oraz ogromna jeszcze rzesza użytkowików domowych?

 

Niestety to jest prawda ... a ten system to już lekko dziadek. .... swoją drogą wsparcie dla win 2000 kończy się jakoś w przyszłym miesiącu (w sumie wsparcie skończyło się dawno temu wraz z niemożnością zainstalowania IE 7 nie wspominając o IE8 których trzeba użyć choćby przy windows update ... dobrze że na tym systemie można przeglądać strony www w Firefox :) . Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi pewnie ten system nie umrze, ponieważ i tak nie pobierają aktualizacji :)

 

Większość piratów nie pobiera aktualizacji, czasami aktualizacje powodują niebieskie ekrany dlatego ludzie nie aktualizują :)

 

U mnie nawet w szkole stoi Seven.

 

A w wielu szkołach nadal są maszyny z procesorem 800 mhz i systemem windows 98/2000, wyjątkiem jest Linux czy windoza 7.

 

-- WebNuLL

Edytowane przez WebNuLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede siedzial na xp dopoki wiekszosc rzeczy bedzie na nim dzialac. Podobnie zwlekalem z przejsciem z dosa 6.22 na win95, choc przy upgradzie dos->95 w przeciwienstwie do xp->vista/7 poza zamuleniem komputera jeszcze jakies plusy byly. Na 2K/xp przeszedlem szybko choc wiadomo na poczatku zamulenie/problemy byly, kluczem byla zdecydowanie wieksza stabilnosc wzgledem 9x/me.

Wolalbym juz uzywac zestawu 1 z siga -> z PIII-S 1.4 itd +xp niz 3 z e5200 gdybym sie na tym z pdc musial meczyc z zamulaczami win 6.x(vista/7),  nie daj Boze jeszcze w wersji 64bit.

 

A w wielu szkołach nadal są maszyny z procesorem 800 mhz i systemem windows 98/2000

 

heh w mojej uczelni(skonczylem rok temu) w oddziale do ktorego chodzilem byly 2 pracownie w jednej byly kompy ala PII(nie mylic z Phenomem II bo tak niektorzy pisza, a ja jak na to patrze to pierwsze co przechodzi mi przez mysl to wlasnie Pentium II, lol) czy celeron mednocino + 128MB ramu+TNT + win98, a do drugiej to w czasie mojego ostatniego roku kupili Pentiumy D na mobasach z i945, 1GB ramu + vista.

 

1 GB RAM i Vista ? ... na tym się dało pracować ?

 

A no dalo sie jakos, ofc grac tam w nic nikt nie gral tylko nie skomplikowane rzeczy w office 2007, autocad 2008(proste projekciki) czy jakies dziwne specjalistyczne progsy, ale juz taki acrobat reader 8 sial spustoszenie :D. Tu mialem 1 zajecie, a wiekszosc na tych Pentiumach II. Ba w technikum(1999 czy 2000r.) robilismy podstawy htmla na 386stkach, to dopiero byla jazda ie3(chyba) na win 3.11 odpalal sie kilka minut, strone pisalo sie w notatniku i testowalo z ie jak ktos zamknal ie to znowu bylo iles minut czekania az sie odpali...

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...