Skocz do zawartości
Boodzisz

Jakie Urządzenie Wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie w tej chwili kupić urządzenie wielofukcyjne do 1500zł? czy szukać czegoś laserowego czy atramentowego?. Urzadzenie będzie wykorzystywanie w firmie . Około 400-600 wydruków na m-c. Większość w czarno-białym.

 

 

Facio w media markt namawial mnie na Lexmark :

http://www.centrumpapieru.pl/cena,7587,cp....tm_content=7587

 

 

podobno czarny tusz kosztuje 20zł oryginał i jest na nim 500 wydruków. Kolorowe tusze okolo 60zl/szt. ale mnie bardziej czarno bialy interesuje.

Jest również gwarancja 5 letnia.

 

Co doradzicie?

Edytowane przez Boodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam te urządzenie:

URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE SAMSUNG SCX-4500W ASAP - Komputery Dla Oszczędnych - KDO.PL

 

Czarnobiały laser z interfejsem sieciowym. Możesz drukować przewodowo, udostępnić urządzenie bezprzewodowo, poprostu żyć nie umierać ;-) Wygoda pełną gębą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laser raczej odpada przez koszt tonerów. Niby drukowac duzo nie będę ale ten lexmark wydrukuje w czerni 500str. za 18 zł. Czyli tego lexmarka nie polecacie? Używał ktos tego? Na zagranicznych stronach zbiera raczej pozytywne opinie. Jezeli nie ten Lexmark to co atramentowego w kolorze wybrać? Cos z HP? Fax nie jest mi niezbędny w tym uządzeniu. Głównie będzie drukowanie i to raczej w czerni, czasami kopiarka, rzadko skaner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...