Skocz do zawartości
kocurek

Przerwane Kopiowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, zrzucałem ważny plik .avi z pendriva na twardziela i prawie pod koniec wyskoczył błąd, okazuje się że flash się posypał. interesuje mnie plik tymczasowy który powinien powstać podczać operacji ale w żadnym tempie takowego nie znalazłem.jest szansa żeby odzyskać to co zdążyło się skopiować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powstaje żaden plik tymczasowy. Kopiowanie leci od razu do pliku docelowego. W przypadku niepowodzenia operacji, skopiowana część pliku zostaje skasowana. Spróbuj programów do odzyskiwania danych - np Recuva. Potem zapewne trzeba będzie użyć programu do naprawy AVI. Oczywiście całego filmu nie odzyskasz z dysku. Ratuje Cię tylko program do odzyskiwania danych z flash, co także nie gwarantuje sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, zrzucałem ważny plik .avi z pendriva na twardziela i prawie pod koniec wyskoczył błąd, okazuje się że flash się posypał. interesuje mnie plik tymczasowy który powinien powstać podczać operacji ale w żadnym tempie takowego nie znalazłem.jest szansa żeby odzyskać to co zdążyło się skopiować?

 

A może czytanie ze zrozumieniem?

 

okazuje się że flash się posypał. = uszkodził się pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...