Skocz do zawartości
Medivh

Tania grafika z DX 10+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje taniej grafiki do 250zł możne być używana, nowa bez różnicy.

 

Musi być:

- cicha, wielkość nie gra roli

- energooszczędna

- musi mieć co najmniej DX 10

- i musi na niej działać płynnie GTA 4

 

Grafika do zestawu:

Amd 2x 5000+

Msi K9N Neo

4 Gb Ram

Zasilacz noname 350W

 

 

Czytałem co nieco wpadły mi w oko modele 9600gt, hd 4730 i hd 4670. Wiem że kłopotem może się okazać tu zasilacz dlatego niewykluczone że kupię tu jakiś psu typu fortron 400-500 jeżeli mój zasilacz nie "uciągnie" już nic nowego. Dzięki za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość unknown210

Nie jestem znawcą ale to co chcesz za tą kasę to bajka :)

Po pierwsze, zmień zasilacz bo na noname może spalić części.

Po drugie do GTAIV potrzebny jest mocny proc a Twój tego nie uciągnie.

Ty chcesz na 9600GT grać w GTAIV? Pogrzało Cię? Do tej gry trzeba minimum GTX 260, żeby fajnie działało chociaż i tak potrzeba proca bardziej niż grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plynnie to znaczy ? Ta gra nawet na i7 po OC ma spadki fps. Najlepszy wybor to 4730 ale oszczednosci tam nie ma nic a nic ;] W sumie to 9600gt moze byc ok bo i tak masz proca slabego niestety do GTA. Pomysl nad uzywka 8800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba was pogieło?

Kto mówi o wysokich detalach? Zjedziecz jakością do minimum, rozdziałka nieco niższa, podkręci nieco proca 9o ile się da) weżmie tego 9600 (albo używke 88gt) nowy zasilacz i będzie git

Ja grałem w gta 4 na średnich detalach na p2180 2ghz, 2gb ramu, gf 8800gts 640mb, było płynnie. Sprzęt znacznie gorszy od tego planowanego. Po prostu gra jest tragicznie zoptymalizowana, nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba mi grac na full detalach po prostu gra ma pójść, od gry na full HD mam konsole. Szukam najlepszego możliwego wyboru niestety większość ludzi pisze mi ze nie pogram sobie w GTA IV na 1080i/p. Liczyłem na propozycje, jakiś odnośnik do testów/sklepów/allegro ewentualnie info na temat zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz trzeba zmienić. Delta 400W za 60zł wystarczy.

Poszukaj używki 8800GT w dobrej cenie.

Gdybyś w dobrej cenie sprzedał proca i płytę to niedużo drożej można kupić x2 240 + lepsza płyta. Proc na boxowym chłodzeniu zrobi bez problemu 3.6GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800gt to używka, nie podsuniemy Ci pod nos gotowej aukcji ze stwierdzeniem - te kup. To Twoje pieniądze, Ty bedziesz tego używał i płacił za to.

Poczytaj sobie i dogadaj sie z autorem tematu;)

http://forum.purepc.pl/Sprzedam-f19/8800GT-Zalmanem-t320297.html

Edytowane przez Maqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...