Skocz do zawartości
PiQsQ3A

Czym usunąć ścieżkę audio z pliku .ts

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Czym usunąć ścieżkę audio z pliku .ts

Zaznaczam, że nie mam doświadczenia z obróbką video itp.

 

Plik ma 20gb i zawiera 3 ścieżki dźwiękowe (wszystkie 6 kanałów), mnie interesuje tylko jedna, pozostałe 2 chcę wyciąć. Nie chodzi mi o oszczędność miejsca, z jakiegoś powodu nie mogę zmienić ścieżki w odtwarzaczu blu-ray w tym konkretnym pliku (Na kompie jest ok)

Dodatkowo zaznaczę, że nie interesuje mnie konwertowanie pliku do innego formatu, chcę tylko wyciąć 2 ścieżki bez żadnej ingerencji w obraz i bez zbędnej straty czasu.

 

Niestety nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie, próbowałem kilka programów ale bez rezultatu.

Nie potrafię znaleźć takiego, żeby prosto wyciąć zbędne ścieżki.

Liczyłem bardzo na virtualdub'a, niestety nie potrafi otworzyć .ts

 

Proszę o krótką odpowiedź. Wystarczy nazwa programu, z resztą sobie poradzę. Ewentualnie jak zrobić żeby virtualdub otwierał .ts (jeśli w ogóle to załatwi sprawę).

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś DVD Shrink? Nie wiem czy blu-raya ruszy, na dvd radzi sobie a taką operacją b. dobrze.

 

Źle mnie zrozumiałeś. Ja mam już plik na dysku, potrzebuję tylko wyciąć zbędne ścieżki. Nie chcę niczego ripować z blu-raya.

 

Wielki dzięki, wręcz idealne, co prawda musi muxować do nowego pliku (myślałem, że da się po prostu wyciąć w sekundkę z istniejącego pliku) ale to tylko 2-3 minutki więc luz.

RE5PECT man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Dołącze się do tematu.

Czy ten programik daje możliwość zmiany domyślnej ścieżki audio w pliku TS?

Np. mam film TS z trzema strumieniami

strumień wideo

strumień audio 1 - podkład oryginalny, angielski

strumień audio 2 - lektor polski

 

Chciałbym, aby po włączeniu pliku od razu film leciał z lektorem,

abym nie musiał ręcznie wybierać ścieżki numer 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...