Skocz do zawartości
Mateusz8969

Plyty Główne

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Chce Dokonać Złego Wyboru. Byłem Przekonany Do Tego, Ale Widze Tu Inne Odpowiedzi i Opinie...

Tylko Myslałem o Tamtym Sprzecie Bo Nie Mam az Tyle Funduszy na To...

Chce Kupic Płyte 500-600zł

Procesor i Ram.

Razem Jakos Do 2 Tysiecy. Może wiecej Propozycji Na ten temat i Coś Wybiore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już padły optymalne zestawy w tej kwocie w tym temacie.

E8400 był najlepszym wyborem 2 lata temu. Pomagałem koledze modernizować komputer we wrześniu 2008 roku. Kupił wtedy E8400, Asus P5Q, HD4850, 2GB ramu, zasilacz Chieftec GPS 450W. Wydał za to 1500zł. To była wtedy dobra konfiguracja. Dzisiaj za używany E8400 musisz dać ok 400 zł, nowy to blisko 600 zł. Za ok 400 zł możesz mieć Phenoma II x2 @ x4 C3. W cenie tych płyt (używek) które wymieniłeś pod s775 możesz mieć nowe b. dobre płyty pod s. AM3. Phenom II będzie miał porównywalną wydajność do E8400 przy dwóch rdzeniach. Przy 4 rdzeniach i tam gdzie one będą wykorzystane E8400 zostanie już tyle. Za ok 2000 zł (może nie wiele więcej) możesz mieć Phenoma II, płytę pod niego, pamięć 4GB i HD5850. To będzie mały potworek jeśli chodzi o gry. Zawsze lepiej mieć nowy sprzęt z gwarancją niż używki za takie same pieniądze.

 

Z HD4890/gtx260 zmieścisz się na pewno w 2000 zł.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie i nam na następujące pytania:

1. komputer chcę używać do ...

2. chcę przeznaczyć następującą kwotę ...

3. za ww kwotę chcę kupić mobo, pamięć, cpu, grafikę*

 

* niepotrzebne skreślić

 

Jeśli chcesz grać na tym komputerze to musisz kupić grafikę konkretną, bez niej najlepsze cpu nic nie da.

 

Intel jest oczywiście polecany, jeśli chcesz jednak mieć intela w zestawie do gier musisz wyłożyć więcej kasy. Na posiadanej grafice nie poszalejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce Kompa Do Gier.

płyta+proc+ram cena 2 tys

ale wole zostac przy intelu

nie potrzebuje jakies super maszyny... c2d mi w zupełnosci wystarczy w takie gry co ja gram.

do tego tylko mocna grafa i pasi ;D tylko pytalem poprostu chcialem odp na 2 pytania

jaka płyta do tego jest najlepsza z tych co wymienilem i jakie pamieci do tego co wymieniłem

z reszta dam se rady... jak sie znacie to oczekuje tylko na te pytania odp i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proc, mobo i ram do 2 juz padlo... Xeon(i7) od Gi3r3k'a

C2D Ci wystarczy ? No ok, ale zrozum ze to starcy socekt, umarly... juz na niego nie kupisz nowego, nie zmodernizujesz. W dodatku jest nadal drogi o.0 Cos sie tak uparl ? Nikt nie mowi ze dfi ktore podales jest zle bo to swietna plyta, ale co z tego ? Mobo za 600zl pod lga775 to dzis nonsens.

Komputery z allegro sa zle i tyle. Chcesz to poszukaj bo nie ma sensu pisac 50-y raz tego ze maja czesci no name, slabe psu i dyski itp itd

Kup w klepach ktore sa tu polecane i bedzie ok :P

Na te trojke masz 2k, a na karte ile ? Bo moze lepiej bedzie brac i5 zamiast i7 a za te roznice ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> np. 5850 zamiast 4890. Musisz konkretnie sie okreslic :P

 

nie potrzebuje jakies super maszyny...

I to najczesciej prowadzi bo bledow przy zakupie i przeplacania :P Za 3k moge miec zestaw ktory ma wydajnosc x i zestaw ktory ma wydajnosc 125%x ale ja wezme ten pierwszy, bo przeciez i tak mi wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...