Skocz do zawartości
olga

Retro PC Show

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na początku maja w Krakowie organizuję Retro PC Show. Impreza ma na celu przypomnienie, jak wyglądały komputery kilka-kilkadziesiąt lat temu. Będzie można obejrzeć stary sprzęt, posłuchać wykładów dotyczących historii komputerów oraz pograć w stare gry. To teraz będzie chyba jedyny turniej e-sportowy na świecie, gdzie gra się w Doom, Warcraft i Duke Nukem 3D :)

 

Poza turniejami też oczywiście będzie można pograć - a podejrzewam, że z chęcią np. poskaczecie sobie po planszy Mario ;)

 

Zapraszam na stronę imprezy: RETROPCSHOW.pl

Edytowane przez olga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty! dzien przed matura to sie czlowieku zrelaksuj. Nauka na dzień przed niczego nie daje. Znam to z własnego doświadczenia. Czego sie nie nauczyłeś wcześniej to nie wbijesz 12h przed ^^

Najlepszy jest relaks przed ciężkim dniem ;-)

 

No i powodzenia na maturce.

Btw pewnie się zjawię na wystawie;) Fajna inicjatywa tak swoją drogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero swoją prace przecyztałem 3 godziny przed maturą

wbilem jakies 70% z tego, tak to nie wiedzialem nic

ale przynajmniej nie musialem sie uczyc wczesniej :lol:

 

co do show, to moze sie zjawie

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!:) Chciałam Wam przypomnieć o rejestracji na stronie naszej imprezy. Szczególnie ważna jest to wiadomość dla osób, które przyjeżdżają spoza Krakowa. Przy szybkiej rejestracji pomogę zorganizować nocleg. ;) No i pamiętajcie, że rejestracja na stronie zapewnia Wam udział w turniejach i wykładach.:) ach no i after party z pewnością będzie udane;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie we Wrocławiu, no ale cóż poradzić. Chętnie bym wpadł na taką imprezkę, bo uwielbiam stare gry. Do dziś mam zainstalowany DOSBox + D-Fend Reloaded i pogrywam sobie w stare gierki jak Another World, Doom 1, Duke 3D czy właśnie Warcraft (2 część IMO najlepsza). Myślałem ostatnio nad złożeniem starego kompa tylko pod DOS'a ;)

 

Cóż życzę wszystkim dobrej zabawy w turniejach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!:) Chciałam Wam przypomnieć o rejestracji na stronie naszej imprezy. Szczególnie ważna jest to wiadomość dla osób, które przyjeżdżają spoza Krakowa. Przy szybkiej rejestracji pomogę zorganizować nocleg. ;) No i pamiętajcie, że rejestracja na stronie zapewnia Wam udział w turniejach i wykładach.:) ach no i after party z pewnością będzie udane;) pozdrawiam

 

Byle nie nocleg 20km od miejsca imprezy jak to kiedys bylo w wrocku. Sadze, ze sie pojawie, bo daleko nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocleg organizujemy w hostelu Aleje 28 - dobieraliśmy go pod kątem after-party Z rynku do niego jest niecałe 10 min... No, jak impreza będzie ostra to trochę dłużej.

 

Solvay, gdzie odbywa się impreza, jest mocno na południu, ale w świetnie skomunikowanym miejscu. Obok są dwie galerie handlowe, kino - macie gdzie zostawić dziewczyny na czas grania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocleg organizujemy w hostelu Aleje 28 - dobieraliśmy go pod kątem after-party Z rynku do niego jest niecałe 10 min... No, jak impreza będzie ostra to trochę dłużej.

 

Solvay, gdzie odbywa się impreza, jest mocno na południu, ale w świetnie skomunikowanym miejscu. Obok są dwie galerie handlowe, kino - macie gdzie zostawić dziewczyny na czas grania. ;)

Solvay... o to moje rejony ;) Może się zjawię a co by nie. Jak ktoś przyjezdny z poza Krakowa, to np na dworcu głównym wsiadać w tramwaj nr 19 i wysiadacie pod samym miejscem imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...