Skocz do zawartości
gacus24

Pytanie do właścicieli Chryslera Voyagera rok 2001+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

W związku z tym że potrzebuję dużego vana poważnie myślę o kupnie tego właśnie pojazdu. Może ktoś z Was posiada to auto i mógłby się o nim jako tako wypowiedzieć? Chodzi mi głównie o to czy nie jest ono awaryjne? Jak jest z kosztami rutynowych serwisów? I najważniejsze :) Czy można czuć, czy czujecie się w nim bezpiecznie wiedząc jak tragiczny wynik uzyskał w crash teście Euroncap? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma takiego od roku. Sprowadzany z usa 3.8 4x4. Nie wiem jak z awaryjnością - nie skarży się, cały czas jeździ. W każdym razie auto robi robi wrażenie. No i wyrywa ze startu zatrzymanego ;)

 

On niby twierdzi, że te z usa są lepsze, chociaż google mówi, ze pod każdym względem delikatniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi rodziców mieli starego voyagera (tego w miarę ładnego, ale nie wiem jaki silnik) i byli bardzo zadowoleni. I to na tyle, że kupili nowy model (już kanciaty IMO brzydszy) i wciąż są happy. Auto śmiga, wozi familię i nikt nie narzeka. Rodzice mojego kumpla, jak jeszcze mieszkali w Danii też mieli voyagera, i kumpel mówi, że tak wygodnego auta jeszcze w życiu nie spotkał (a teraz jeździ BMW X5) a jak powiedziałem, że słyszałem o statystykach, które mówią, że to jedno z najbardziej awaryjnych aut na ziemi, to nie dowierzał i powiedział, że swojego cenili właśnie za niezawodność. ;-) Także różnie jest. Jak kupisz zadbanego, to powinno być ok. Nie ma co auta skreślać jak Ci sie podoba.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...