Skocz do zawartości
Razerv2

Moitor do 900 POLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zakupu monitora tylko kompletnie nie wiem jakiego

Wielkość wyjściowa to 22" i.... nie wiem które rozwiązanie w proporcjach będzie lepsze 16:10 czy 16:9;/

Zastosowanie monitora standardowe - gry, film

Wpadł mi w oko ten sprzęt IIYAMA Prolite E2407HDSD-B1 i DELL 2209WA ..... 1680 x 1050 czy to nie jest wada tego DELL-a?

Edytowane przez Razerv2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do zakupu monitora tylko kompletnie nie wiem jakiego

Wielkość wyjściowa to 22" i.... nie wiem które rozwiązanie w proporcjach będzie lepsze 16:10 czy 16:9;/

Zastosowanie monitora standardowe - gry, film

Wpadł mi w oko ten sprzęt IIYAMA Prolite E2407HDSD-B1 i DELL 2209WA ..... 1680 x 1050 czy to nie jest wada tego DELL-a?

 

A po co ci FHD na 22'' ? Znając życie wszyscy będą ci polecać tego DELL -a, ponieważ jest stosunkowo tani i jest na matrycy IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tą Iiyame i nie narzekam, wręcz jestem bardzo zadowolony. Jak na matryce TN ładne kolory, szczególnie jak się siedzi na wprost monitora :rolleyes:

Wiadomo że nie ma takich kątów jak Dell ale nie są złe. Wadą dla mnie jest wysokość podstawki (monitor jak dla mnie stoi za nisko), ale kupiłem uchwyt na ścianę i problem rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci FHD na 22'' ? Znając życie wszyscy będą ci polecać tego DELL -a, ponieważ jest stosunkowo tani i jest na matrycy IPS.

 

wytłumaczcie mnei laikowi czego bezsensem jest FHD na 22 calach?

Bo tak niby myślałemze kupno FHD jest przyszłosciowe (?)

Edytowane przez bassy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie mnei laikowi czego bezsensem jest FHD na 22 calach?

Bo tak niby myślałemze kupno FHD jest przyszłosciowe (?)

 

Co rozumiesz przez słowo "przyszłościowe"? ... skoro OBECNIE wybierając matrycę TN i jeszcze pożal się Panie 60 Hz, jesteś już w "jakościowej przeszłości". Jedyny sens w kupnie TN jest taki że za ludzkie pieniądze można dorwać model 120 Hz ... w kwestii reprodukcji barw będzie to gniot (jak każde TN) ale do gier może być świetnym wyborem.

 

Wybierając model 60 Hz TN , wybierasz najtańsze masowe dno jakościowe z których wszystko jest "trzepane" na jedno kopyto i właściwie rozwodzenie się nt. różnic takich monitorów (TN 60 Hz firmy X vs. TN 60 Hz firmy Y) jest stratą czasu.

 

po prostu za mała matryca do takiej rozdzielczości 1680-1050 jest optymalne przy 22"

 

Nie prawda. Sam mam 22" 1680x1050 i chętnie bym wymienił na 22" 1920x1200 (a dodam że lubię duże literki, maksymalnie ostry obraz itd. ). Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze w tej cenie ( skoro juz można za tyle go kupić ) to jest tylko jeden wybór DELL 2209wa , matryca ips wiec koniec problemów z katami żywe kolory i cos co u mnie tez ma duże znaczenie monitor nie obraca sie razem z cala podstawka wiec nie szurasz monitorem po calym biurku i do tego mozna go obniżyć podwyższyć przechylić pod sporym katem , wpisz sobie w youtube DELL 2209wa jest pare fajnych filmikow ktore pokazuja różnice miedzy TN a IPS itd naprawde nie ma sie nad czym zastanawiać

 

lepiej kupic pozadna 22 " niż delikatnie mówiąc badziewie na TN a wiem co mowie bo jak widać w sygnaturce mam porównanie na codzien

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...