Skocz do zawartości
kosiarz15

procek pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam komputer firmy Modecom (Mc) kupiłem nowy zasilacz 350w i działało cacy a gdy chciałem przeczyść komputer zaczęło wyskakiwać niebieskie tło i niestety reset po paru dniach ktoś grzebał mi przy procesorze i niestety poodczepiali mi kabelki takie jak: Power SW, Reset SW i różne od USB podłączyłem już kabel Reset SW ale nic nie działa nie mogę znalesc wejscia na Power SW ale uruchamiam go poprzez Piny tzn. srubokretem o te druciki pocieram i się <span style='color: red;'>ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> ale jest 1 długie "pip" i 2 krótkie "pip" działają prawie wszystkie wiatraki 3/4 oprocz tego małego na procku co jest koło bateri nie kręci się wgl. pomocy co robić? zauważyłem że odłamało się 1 skrzydełko od niego. wszystko jest sprawne z góry dziękuje. :) (na monitorze nic sie nie pokazuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładną nazwę zasilacza (powinno być na tablliczke znamionowej).

Odnośnie kabelków - instrukcję od płyty gł. masz? Bo tam musi być wszystko opisane.

 

PS: Na przyszłość pisz tematy bardziej zrozumiale, bo zagmatwałeś lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro możesz kompa włączyć śrubokrętem to w te piny wtykasz PW SW. I tak jak koledzy radzą Everest i ściągnąć instrukcję. Co do wentyla od proca to albo jest wypięty albo zatarty/spalony. Nawet ze złamaną łopatką będzie się kręcił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 długi i 2 krótkie piski to chyba karta graficzna.

 

Sprawdź czy karta graficzna i kości ram są dobrze podłączone (a najlepiej wypnij, przedmuchaj złącza na płycie głównej i podepnij ponownie). Ponadto jeśli masz wolne sloty na pamięć ram, a wszystko jest dobrze podłączone, przełóż kości do tych wolnych; gdybyś miał dostęp do innej karty graficznej, podłącz ją zamiast swojej. Dla świętego spokoju obejrzyj jeszcze kondensatory na płycie głównej.

Edytowane przez Fenthin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjąłem procka z kompa i zauważyłem ze nie ma dwóch kondziołuw tych od pinow takich, to przez to chyba ;/ albo jednak grafika do wymiany zrobie tak jak mowicie thx :P

 

Najlepiej zrobisz jak oddasz kompa komuś kto się zna (np. jakiś serwis) bo sam to więcej szkody jak pożytku poczynisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...