Skocz do zawartości
r3turn

Ładowarka Toshiba A200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mojej dziewczynie padła ładowarka do lapka. Tohsiba A200 i mam pytanko czy to nie ma problemu jeśli mam ładowarkę od L500. Jest to samo wejście, tylko inne ampery?

Input w L500 100-240V 1.5A

Output 19V 395A

 

A ładowarka do A200 ma tak:

Input 100-240V 2.0A

Output 19V 6.32A

 

Ma to jakieś większe znaczenie czy mogę tą drugą ładowarkę używać bez problemu?

Głupie pytanie, ale taki ze mnie elektryk ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napięcia te same, ale natężenia już różne, przypuszczam że się pomyliłeś i ma być 3.95. No ale nie zmienia to faktu że są różnice. Aż tak się na tym też nie znam, ale ja bym nie podłączył :) nie ze względu na to że się rozpieprzy (bo np. ładowarki do tel. też mają różne natężenie np. moja do n95 ma 800mA, a taka którą awaryjnie ładuję 350mA), ale podobno to nie wpływa tak dobrze na układy, no chyba że Cię wali bateria. Bo gdzieś czytałem, że jeśli gdzieś (np. ten mój telefon) ma być ładowany ładowarką "szybką" 800 to ciągłe ładowanie 350 może źle wpływać na baterię.

 

P.S. licz się że będzie też wolniej ładowała.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A200 ma ( jak sie nie trzepłes w amperach 19V 4.94A czyli 90W ) a ta z L500 jest 65W..

Ładowarka pociagnie ale jak długo?

Moze zabraknać pradu do jedoczesnego ładowania baterii i działania laptopa...( choc mi takie połaczenie działało tyle ze bat sie ładowała wtedy gdy laps był wyłaczony )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...