Skocz do zawartości
panzar

Need For Speed: World Online

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalna stronka - 極速快感 Online

link do gry on line - Need for Speed World Online ( PC ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

 

premiera na jesieni tego roku. będzie to najprawdopodobniej zlepek krain z ostatnich kilku nfsów z otwartym terenem. wygląda całkiem przyjemnie, będzie za FREE i będzie szybko :)

 

obecnie trwają chyba beta testy.

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co tu mówić, najistotniejsza rzecz to jaka będzie fizyka. Bo jak ma być taka jak w ostatnich trzech NFS-ach to z czym do czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na gameplay'e z bety i czytając komentarze to model jazdy to zlepek NFS Carbon'a i Undercover;

Silnik graficzny to podpicowany NFS UC;

 

Miasto to połączone miasta z Carbona i MostWanted (w dzień);

 

Jako, że to ma być mmo to model jazdy z ww. gier nie przeszkadzałby mi;

Zresztą jeżeli będzie wnerwiający to w teorii czeka nas TDU 2 gdzie winno być więcej realizmu;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu mówić, najistotniejsza rzecz to jaka będzie fizyka. Bo jak ma być taka jak w ostatnich trzech NFS-ach to z czym do czego.

 

A czego ty sie spodziewasz po DARMOWYM NFS-ie? Forzy Motorsport za friko? Jak za cos nie musisz placic to:

 

a. nie spodziewaj sie wysokiej jakosci

b. spodziewaj sie, ze WSZYSCY sie na to rzuca

 

a+b=stolec

 

Na nic ani rewolucyjnego, ani rewelacyjnego bym nie liczyl. W sumie to i tak jestem w szoku, ze EA wypuszcza jakas gre za darmo. Nawet gdyby mialby to byc zlepek z dwoch najgorszycj NFS-ow w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale ja bym wolał zapłacić za retailową grę (byle bez abonamentu) i dostać coś w co da sie grać. Co mi z darmowej gry z tragiczną fizyką.

 

Arcade? A co to ma do czego? Każda część ma inną fizykę. Dla mnie ta w NFS U2 była idealna jak na arcade, przeszedłem tą grę nie wiem ile razy. Most Wanted miał ją trochę zmodyfikowaną, Carbon jeszcze bardziej, a od ProStreeta to już zupełnie co innego, przy czym dwie ostatnie części nie nadawały się absolutnie do niczego.

 

Arcade ma być łatwy i przyjemny, dla mnie fizyka w dwóch ostatnich częściach to katorga, przy żadnych innych ścigałkach się tak nie męczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model jazdy akurat w NFS World jest bardzo fajny i przystepny nie mniej jakoś gra mnie nie wciąga przy poprzednim włączeniu serwów grałem do 5 lvl teraz raptem doszedłem do 3 lvl i jakoś mnie nie ciągnie dalej. Gierka w sumie ssie pałkę choć zdarza się odbyć fajny wyścig. Narazie bo dwóch betach mogę dać ~6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kluczyk thx Beerd.

 

EDIT: Okienko instalacji/ściagania czy coś takiego stoi na "VERIFICATION COMPLITED" i nie widać, żeby się coś ściągało:/

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściaga się kilku MB exe, a później ten exe, ściąga już normalnie grę, którą odrazu, można odpalić(ja za chwile odpale).

 

EDIT: Harry był szybszy:)

 

Możliwe, że przez to, że serwery są jeszcze wyłączone(przynajmniej tak pisze u góry) gra się wogóle nie odpala, nawet do jakiegoś menu.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czekam na nowego HP mam nadzieje, że spędze z nim miłe chwile.

 

Wracając do WO to mi nie śmiga, w game launcherze mam caly czas update, i mogę tak klikać w nieskonczoność, jedynie na sekunde przycisk zmienia się na cancel po czym wraca do update:/ Jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...